کلاغ ها


+ معرفی سايت :

Google Earth

برنامه ای بسيار سودمند و جذاب برای کوه نوردان !

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+  

از راست: فرامرز ٬ فرشيد ٬ احسان ٬ ابوذر

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۳:٠٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٩ مهر ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+ گزارش رامين شجاعی هم منتشر شد !

آخرين يادداشت در وبلاگ داستان کوه ٬ اختصاص به گزارش رامين شجاعی از برنامه ی برودپيک دارد . رامين در اين گزارش ٬ کاظم فريديان و بی انگيزگی او برای فعاليت در مسير جديد را به عنوان يکی از دلايل شکست و ناکامی برنامه معرفی کرده است :

...ما فرداي روز ورود به بارگاه اصلي به درخواست آقاي فريديان از هم جدا شده بوديم و بعد كه مجددا با يكديگر صعود مي­كرديم به عنوان دو كوهنورد مستقل كه هيچ كدام اجباري در پيروي از ديگري نداشت با هم صعود مي­نموديم. به اين دليل بوده است يا هر موضوع ديگر، من انگيزه­اي از طرف آقاي فريديان در مورد مسير جديد نديدم. وي هيچ گاه حرفي راجع به مسير جديد نزد، جز آنكه در روزهاي حدود 20ام برنامه گفت:"مسير جديد كه ديگر منتفي­ است. نه؟" درحاليكه به صراحت و چندين بار در همان روزها مي­گفت در صورت عدم صعود قله (از مسير عادي) در مدت 30 روز پيش­بيني براي برنامه، در منطقه مي­ماند تا قله را صعود كند.

 

کلاغ ها : متاسفم ! به نظرم گزارش رامين شجاعی از برنامه ی برودپيک ٬ فاقد آن صراحت و شجاعت لازم در بيان مسايل و واقعيت های اين برنامه است . او که خود را دارای دو تجربه برون مرزی معرفی می کند ٬ کاملا می دانسته که فعاليت و صعود در مسير جديد ٬ پيش از هر چيز ديگری نياز به کسب مجوز دارد و حالا در شرايطی که ــ عليرغم همه ی آن تبليغات قبلی ــ کوچک ترين اقدامی برای تهيه ی مجوز اين صعود انجام نشده بود ٬ ديگر طرح مسايلی مانند هوای خراب ٬ بی انگيزگی کاظم و ...  بهانه هايی پوچ و باور نکردنی ست که گويا کارکردی جز فريب افکار عمومی جامعه ی کوه نوردی ايران ندارد . متاسفم ! برای رامين شجاعی و عدم شجاعت او در بيان واقعيت ها . متاسفم ! برای عباس محمدی که بجای رامين ٬ گزارش برنامه را می نويسد و به نام او در سايت ميراث خبر منتشر می کند . متاسفم ! برای اين همه فريب و ريا و پرده پوشی . متاسفم ! برای خودمان . برای کوه نوردی مان . برای ...

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:۳٧ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ۱٤ مهر ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+ .

.

 

 

 

   

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱:٥۱ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+ معرفی سايت:

Photos from Himalaya

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱:۳٦ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٧ مهر ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+  

هشدار دانشمندان نسبت به ذوب سريع يخ های قطب شمال !

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:٠٩ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٧ مهر ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+ دو روايت از يک صعود !

چندی پيش برنامه ای اجرا شد با عنوان صعود قله ی خشچال . هم اکنون از اين صعود دو روايت در اينترنت انتشار يافته است . نويسنده ی روايت بسيار جذاب و خواندنی اول ٬ نازخاتون می باشد که عنوان خشچال ٬ خشک و زيبا را برای نوشته ی خود در وبلاگ شاهو انتخاب کرده است و روايت دوم توسط فرامرز نصيری با عنوان يادها ... در وبلاگ سودر انتشار يافته است . عکس های اين کوه زيبا را نيز در وبلاگ زمين ٬ ترانه ای عاشقانه می توانيد ببينيد .

وبلاگ سودر

وبلاگ زمين ٬ ترانه ای عاشقانه

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱:٤۳ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٦ مهر ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+  

صعود قله ی البروس با استفاده از خودرو

يک تيم مشترک از کوه نوردان روسيه و بلا روس روز سه شنبه با استفاده از خود رو ويژه و منحصر بفردی ٬ به قله ی الـــــــبروس با ارتفاع ۵۰۲۵ واقع در منطقه قفــــــقاز شمالی صعود کردند . ادامه خبر...

شبکه ورزش ايران

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:۱٢ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ٦ مهر ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+ در حاشيه ی مسابقات سنگ نوردی قهرمانی آسيا ( کرمان )

هیویونگ سنگ نورد زن کره ای ... مشکل این پیکارها را رقابت بانوان با روسری در روز آخر دانست و گفت: اگر مثل روزهای قبل مردان در سالن  حضور نداشتند و بانوان آزادانه رقابت می کردند این مشکل نیز پیش نمی آمد.

خبرگزاری دانشجويان ايران ـ کرمان

 

کلاغ ها : اين بانوی کره ای بجای انتقاد ٬ بايد بسيار ممنون و سپاسگزار باشد که او را با مانتو و يا چادر ( مشکی ) مجبور به صعود نکرده اند !!

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:۱٥ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۳ مهر ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+ معرفی سايت :

Mountain Images

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱:٢٥ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۳ مهر ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک

+  

اول و هشتم مهر روز پاک سازی کوه ها

در سايت خبرگزاری ميراث فرهنگی

 

.........................................................................................................................

شيطنت های يک هکر !

بعد از ظهر پنج شنبه ۳۱/۶/۸۴ وبــــــلاگ و نام کاربـــــــری آقای فرشيد فاريابی ـ نويسنده سرود کوهستان  ـ برای مدت کوتاهی مورد سو استفاده يک هکر قرار گرفت . او ضمن قرار دادن چند عکس نامناسب در اين وبلاگ ٫ از طريق ياهو مسنجر نيز اقدام به ارسال پيام های جعلی برای افراد نمود  . به نظر می رسيد اين توضيح برای خوانندگان سرود کوهستان و مخاطبين آن پيام ها در روز پنج شنبه ٫ ضروری باشد .

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:۱۳ ‎ق.ظ ; شنبه ٢ مهر ۱۳۸٤
تگ ها:
comment نظرات () لینک