کلاغ ها


+ نمایشگاه عکس : ابر و باد و ماه و مه

سومین نمایشگاه مجموعه عکس‌های ناصر تقوایی از امروز _ جمعه 18 بهمن _ در گالری اعتماد افتتاح می‌شود و تا پایان بهمن‌ماه میزبان علاقمندان است. تقوایی در این نمایشگاه‌ 30 عکس را با عنوان « ابر و باد و ماه و مه  » به نمایش گذاشته است. آثار این نمایشگاه طی 50 سال گذشته از مناطق مختلف ایران گرفته شده است.

ناصر تقوایی در نشست خبری سومین نمایشگاه عکس خود از چشم‌انداز سرزمینمان ایران گفت : « عکس‌هایم از ایرانی است که دیگر وجود ندارد ...هر شهری نابود شود،‌بخشی از حافظه تاریخی ما پاک می‌شود... این یک هشدار است، ما با سرزمین چه کار می‌کنیم و چرا ملتی با تاریخ چندهزار ساله حالا دارد دنبال هویت خود می‌گردد...زیباترین کوهستان مینیاتوری دنیا در قشم از دست رفت ... به این عکس‌ها نگاه کنید، ‌این زیباترین کوهستان مینیاتوری دنیاست که در قشم قرار داشت اما اکنون بولدوزری را به جانشان انداخته‌اند تا آن جا را تبدیل به گاراژ کنند. این کوهستان زیباترین پلاتویی است که خداوند برای فیلمبرداری خلق کرده است،‌ کوهستانی که در اطرافش دریا،نمکزار و چمن زار هست... خبرگزاری فارس »

 

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند همه روزه به جز جمعه‌ها تا چهارشنبه، 30 بهمن، از ساعت 14 تا 20 از این نمایشگاه بازدید کنند. گالری اعتماد: نیاوران، میدان یاسر، خیابان صادقی قمی، خیابان بوکان، پلاک 4

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱۱:٢۱ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۸٧
تگ ها:
comment نظرات () لینک