کلاغ ها


+ انجمن کوه نوردان آشفته ٬ بی برنامه ٬ سردرگم!!

در حالی که قرار است روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ٬ یعنی چیزی کمتر از دو روز دیگر ٬انجمن کوه نوردان ایران اولین نشست ماهانه ی خود را در سال ۸۵ برگزار نماید ٬ هنوز هیچ اطلاعیه و یا اعلانی مبنی بر مشخص نمودن برنامه و موضوع این نشست از سوی روابط عمومی ( کاوه کاشفی و سهند عقدایی ) و تشکیلات آن برای افکار عمومی جامعه کوه نوردی منتشر نشده است !! 

درست است که فقدان تفکر مدیریتی و بی برنامگی و آشفتگی در کار تشکیلاتی٬  برای آن ... که اکنون بر مسند هیئت مدیره انجمن تکیه زده اند امری طبیعی و پدیده ای عادی محسوب می شود ٬ اما برای تشکلی که با شعار و ادعای : سازمانی غیر دولتی که می کوشد نماینده ی علایق و خواسته های ورزشی مشترک کوه نوردان ایران باشد ... فعالیت خود را آغاز کرده است ٬ این میزان سردرگمی و ناتــــــوانی در برنامه ریزی می تواند تا حدود بسیار زیادی مایه خجالت و شرمندگی نزد افکار عمومی جامعه کوه نوردی کشورمان باشد !! 

حالا به نظر شما :  آیا می توان امیدوار بود که در جریان انتخابات هیئت مدیره انجمن در سال جاری ٬ ... کمی از تمایل و عطش سیری ناپذیر و حریصانه ی خود برای تسلط بر امکانات و جایگاه های مدیریتی انجمن کوتاه بیایند و اجازه دهند ٬ دست کم برای یک دوره ٬ عناصر مستقل و با تجربه تر تلاش خود را در جهت اصلاح این پروسه ی انحراف و تغییر ماهیت آغاز کنند ؟ آیا می توان امیدوار بود ؟

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٩:۱٦ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٤ اردیبهشت ۱۳۸٥
تگ ها:
comment نظرات () لینک