کلاغ ها


+ کاظم فریدیان را آزاد کنید !

هیچگاه چهره ی کاظم فریدیان را این گونه تکیده و غمگین ندیده بودیم . چهره ای که به روشنی از سختی ها و رنج های طاقت فرسای دوران بازداشت حکایت می کرد . کاظم فریدیان عضوی از خانواده ی بزرگ  کوه نوردی ایران  است  و خواست  آزادی  او   ،  می تواند و باید که   " خواست  همگانی افکار عمومی جامعه  کوه نوردی"   این سرزمین باشد . انعکاس و پیگیری این خواست از طریق مجاری قانونی ( فدراسیون ، سازمان ورزش ، قوه قضائیه و ... ) کمترین وظیفه ای است که هم اکنون بر دوش همگان سنگینی می کند !

از فدراسیون کوه نوردی و انجمن کوه نوردان _ که همواره خود را متولی ، سخن گو و نماینده ی کوه نوردی ایران می نامند _ از پیش کسوتان و شخصیت های نام آشنا و تاثیر گذار این ورزش و هم چنین از تمامی کوه نوردان کشورمان انتظار می رود که به هر طریق ممکن ، برای انعکاس و پیگیری خواست " آزادی کاظم فریدیان " تلاش کنند .

 

___________________________

پی نوشت :

در هیچ یک از مواد قانون مجازات اسلامی ،  اشاره  و  یا   تعریفی برای " فیلم برداری از صحنه های تظاهرات خیابانی " به عنوان اقدامی مجرمانه وجود ندارد و به نظر می رسد چنین اتهامی _ برای کاظم فریدیان _ فاقد وجاهت و ارزش های  قانونی باشد .

   

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٩:۱٤ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٢ امرداد ۱۳۸۸
تگ ها:
comment نظرات () لینک