کلاغ ها


+ فحاشی در جلسات هیئت مدیره گروه همت یک امر عادی است ؟!

مژگان کمالی نژاد عضو هیئت مدیره و مسئول کمیته بانوان گروه همت شمیران طی نامه ای به هیئت کوه نوردی استان تهران ، نسبت به وضعیت نامناسب داخلی و فضای لمپنی حاکم بر مدیریت گروه همت اعتراض نموده است . مضمون نامه ی کمالی نژاد _ در صورت صحت _ بیانگر تداوم بحران های داخلی و رو به افزایش گروه کوه نوردی همت و فقدان توان مدیریتی در حمید مساعدیان ( سرپرست هیئت مدیره ) در حل و فصل و اداره ی امور می باشد :

 

.

ریاست محترم هیات کوه نوردی استان تهران                   6/8/1388

با سلام و احترام،

پیرو نامه ی قبلی، مبنی بر تخلفات اعضای هیات مدیره ی گروه همت شمیران و در پی آن، حضور جناب آقای موسوی (بازرس فدراسیون) در جلسه ی آن گروه وپس ازشنیدن سخنان شاهدان، بنا بر تصمیم بازرس محترم فدراسیون مینی بر تخلفات و اغماض های صورت گرفته توسط آن هیات مدیره و مشخص شدن صحت گفته های اینجانب ، نتیجتاً با معذرت خواهی آقای حاج حسینی و گذشت بنده از تهمت های نسبت داده شده توسط اعضای هیات مدیره، قرار به بازگشت بنده و آقای حاج حسینی به سمت های قبلی خود در هیات مدیره ی گروه همت شمیران گشت، که علی رغم تاکید و پی گیری های آقای موسوی اعضای این هیات تا کنون از اعلان عمومی و شفاف این موضوع در جلسات و سایت آن گروه امتناع ورزیده اند.

اکنون پس از گذشت حدود یک ماه و تشکیل اولین جلسه ی هیات مدیره ی آن گروه، در ابتدای جلسه مسئول روابط عمومی مبادرت به خواندن نامه ی یکی از اعضا (ماکان عرفانی) نمود که پس از خواندن نامه، آقای سعید طاهری (که برخلاف حکم بازرس فدراسیون، همچنان مسئول کمیته ی فنی  می باشند) نسبت به آقای عرفانی با کلماتی به دور از ادب، توهینی انجام داد که بنده علی رغم میل باطنی، سکوت کردم. سپس من و آقای خیر خواه شروع به صحبت نمودیم که بازهم آقای طاهری با قطع کردن حرفهای ما به بنده ، با لحن بد و کلمات،    بی احترامی کرده ولی بازهم به دلیل جو بسیار بدی که علیه خود احساس می کردم، سکوت اختیار کرده تا دوباره آقایان با برچسب تشنج، درصدد لکه دار کردن  وجهه ی بنده بر نیایند . در همین حین آقای طاهری شروع به فریاد زدن نموده و در بین کلمات خود باز هم فحاشی و بد دهنی را ادامه دادند و طبق معمول اعضای هیات مدیره فقط و فقط نگاه کرده و سکوت می کردند . در حین بد دهنی های آقای طاهری بنده در صدد برآمده تا عصای خود را برداشته و جلسه را ترک نمایم که در این حین لبخند زیبای آقای دکتر مساعدیان بدرقه ی راه اینجانب بود . بعد از بلند شدن و حرکت به سمت درب خروجی باز هم اعلام کردم که : این جلسه مهر تاییدی بود برای گفته ی من، که در جلسات هیات مدیره ی همت ، فحاشی یک امری عادی تلقی می شود .

اکنون از شما مسئولین محترم خواهشمندم با توجه به فرصتی که توسط بازرس محترم فدراسیون به این هیات مدیره داده شد ولی تغییری در روند امورایجاد نگردید ، با توجه به قوانین ، نسبت به سرو سامان دادن وضعیت تاسف بار مدیریتی در گروه همت شمیران، اقدامات مقتضی را اعمال نمایید . در پایان لازم به ذکر است که نوار ضبط شده ی جلسه ی هیات مدیره ی مذکور موجود بوده و در صورت نیاز تقدیم می گردد.

                                                                   با تشکر

                                                               کمیته ی بانوان

                                             مژگان کمالی نژاد

.

.

رونوشت : بازرس محترم فدراسیون کوه نوردی و صعود های ورزشی          

     کمیته ی انضباطی فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٥:٤۸ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۸
تگ ها:
comment نظرات () لینک