کلاغ ها


+ گروه کوه نوردی همت در سه سکانس : ضرب و شتم ، فحاشی ، اخراج !!

.

سکانس اول : ضرب و شتم

« ...  و مشتی را به سر من کوبیده و با چنگی که به صورت من انداختند کنار گوش من را زخم کرده و موهای بنده را چنگ کرده و از کنار درب خروجی تا جلوی درب اتاقی که جلسات عمومی در آن برگزار میگردد به همان صورت کشاندند در همین زمان بودکه بقیه ی نفراتی که از بالا به پایین رسیده بودند تازه از بهت زدگی بیرون آمدند و دوستان حیرت زده ام، من رااز زیر ضربات مشت ولگد وسر من را از داخل چنگال آقای حاج حسینی بیرون کشیدند . بنده در دم قصد فرار از مهلکه را نمودم که آقای حمیدی با بستن درب ورودی این امکان را دوباره از من گرفته و من حتی امکان فرار از آنجا را نداشتم . زمانی که بنده اصرار به خروج داشتم آقای سعید حمیدی همچنان در را گرفته بودند و مانع از خروج من می شدند ( یعنی عملاً یک دختر را در دفترگروه آن وقت از شب در آنجا زندانی کرده بودند) ولی من با گریه فریاد می زدم در را باز کن تا من به خانه بروم سرانجام با کمک چند تن از دوستانی که آنجا بودند موفق به باز کردن در شده و توانستم خود را به ماشینم برسانم ... نامه ی شکایت مژگان کمالی نژاد عضو هیئت مدیره و مسئول کمیته بانوان گروه کوه نوردی همت شمیران "

 

سکانس دوم : فحاشی در جلسات هیئت مدیره

« ... در جلسه هیئت مدیره ...آقای سعید طاهری (که برخلاف حکم بازرس فدراسیون، همچنان مسئول کمیته ی فنی  می باشند) نسبت به آقای عرفانی با کلماتی به دور از ادب، توهینی انجام داد ... سپس من و آقای خیر خواه شروع به صحبت نمودیم که بازهم آقای طاهری با قطع کردن حرف های ما به بنده ، با لحن بد و کلمات، بی احترامی کرده ... در همین حین آقای طاهری شروع به فریاد زدن نموده و در بین کلمات خود باز هم فحاشی و بد دهنی را ادامه دادند و طبق معمول اعضای هیات مدیره فقط و فقط نگاه کرده و سکوت می کردند . در حین بد دهنی های آقای طاهری بنده در صدد برآمده تا عصای خود را برداشته و جلسه را ترک نمایم که در این حین لبخند زیبای آقای دکتر مساعدیان بدرقه ی راه اینجانب بود . بعد از بلند شدن و حرکت به سمت درب خروجی باز هم اعلام کردم که : این جلسه مهر تاییدی بود برای گفته ی من، که در جلسات هیات مدیره ی همت ، فحاشی یک امری عادی تلقی می شود... نامه ی مژگان کمالی نژاد به هیئت تهران »

.

سکانس سوم : اخراج فرد معترض !!

« با احترام ، به اطلاع میرساند طبق درخواست عده ای از اعضای گروه و رای اکثریت هیئت مدیره در جلسه مورخه 18 آبان 1388 ،  خانم مژگان کمالی نژاد از گروه اخراج شدند ... اطلاعیه ی منتشره در وبلاگ گروه کوه نوردی همت شمیران »

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:٠٧ ‎ب.ظ ; جمعه ٢٢ آبان ۱۳۸۸
تگ ها:
comment نظرات () لینک