کلاغ ها


+ آرشی ها و فدراسیونی ها در پیوندی عمیق و صمیمانه !!

جلسه ی گزارش " گشایش نخستین مسیر ایرانی در برودپیک " روز چهارشنبه ٩ دی ماه در محل آکادمی ملی المپیک برگزار گردید  و باشگاه کوه نوردان آرش گزارش تقریبا کاملی از این جلسه را در وب سایت رسمی خود منتشر نموده است :

" ... سخنران بعدی، ریاست فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی ج.ا.ا " آقای مهندس محمود شعاعی " بود ایشان در ابتدا ازچگونگی ارائه ی برنامه گشایش مسیر نو بر روی برودپیک به فدراسیون کوه نوردی در سالهای قبل و نهایتا تایید این برنامه بعنوان یکی از برنامه های تقویم ورزشی این فدراسیون در سال جاری که مورد حمایت قرار گرفت سخن گفت و از باشگاه آرش به خاطر انجام این صعود تقدیر و تشکر کرد ... از پس سخنرانی ریاست فدراسیون کوه نوردی " آقای اقبال افلاکی " دبیر فدراسیون کوه نوردی برای ادای سخنرانی روی صحنه رفت ...  " آقای کاوه کاشفی " ریاست هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان تهران  نیز چهارمین سخنران جلسه بود ...  "

متن کامل در سایت باشگاه کوه نوردان آرش:http://www.arashclub.com

 

 

اشاره به روابط و همکاری های مستمر و تنگاتنگ (!) یکی از آن نکات قابل توجه و جالبی بود که در گزارش منتشر شده در سایت باشگاه آرش نظرمان را بخود جلب نمود . اشتباه نشود ! کسی مخالف پیوند عمیق و صمیمانه ی آرشی ها با متولیان دولتی این ورزش نیست . فقط می خواهیم امیدوار باشیم که بعد از این دیگر شاهد بسیاری ژست ها و ادعاهای متظاهرانه و عوام فریبانه ی ضد دولتی و ضد فدراسیونی از سوی بعضی اعضا و وابستگان این باشگاه در محافل غیر رسمی و خصوصی و هم چنین انواع موقعیت های در گوشی (!) نخواهیم بود . همین!

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:۳۱ ‎ب.ظ ; جمعه ۱۱ دی ۱۳۸۸
تگ ها:
comment نظرات () لینک