کلاغ ها


+ ترکیب نهائی تیم صعود به قله دائولاگیری اعلام شد

" پس از برگزاری هفت مرحله اردوی انتخابی و آماده سازی تیم ملی کوه نوردی کشورمان به منظور صعود به دائولاگیری هفتمین قله مرتفع جهان به ارتفاع 8167 متر ، اسامی نفرات ترکیب نهائی این تیم اعلام شد. بنا برگزارش پایگاه خبری فدراسیون: پس از فراخوان سراسری و حضور 42 کوه نورد از نقاط مختلف کشور در هفت مرحله اردو، در نهایت؛ 8 کوه نورد به عنوان نفرات اصلی و 2 کوه نورد به عنوان نفرات ذخیره ی تیم ملی انتخاب شدند که اسامی نفرات اصلی عبارتند از: ایرج معانی از اردبیل-سیدواسع سیدموسوی از کردستان- مجید نعمت اللهی از لرستان -هادی صابری و سیدحسین صالحی از کرج ومحمد نادریان، ،سیدمحمود هاشمی و محمد نصیری از تهران. ضمن این که امین معین از همدان و حسین اصغری از گلستان به ترتیب به عنوان نفرات ذخیره اول و دوم انتخاب شدند. شایان ذکر است: سرپرستی این تیم را محمود شعاعی رئیس فدراسیون به عهده دارد و جلال چشمه قصابانی به عنوان سرپرست دوم ، عظیم قیچی ساز مسئول فنی و دکتر علیرضابهپور به عنوان پزشک در ترکیب تیم ملی حضور خواهند داشت. ضمن اینکه عباس رنجبری نیز به عنوان مسئول تدارکات این تیم را همراهی خواهد کرد. "

از وبلاگ : کوه نوشت

.

---------------------------------------------------------

 ٢١ بهمن سال ١٣٨٣ در این وبلاگ و در رابطه با انجام صعودهای برون مرزی توسط فدراسیون و صرف هزینه های سنگین مالی برای اجرای برنامه هائی معمولی و عاری از هر گونه خلاقیت و نوآوری _ برنامه هائی که نتایج و دستاوردهای آن برای کوه نوردی ایران هیچگاه مورد بررسی و  ارزیابی های جدی قرار نگرفته است  _ چند پیشنهاد برای متولیان دولتی این ورزش منتشر شد . پیشنهادهائی که با توجه شرایط فعلی کوه نوردی کشورمان یعنی بروز حوادث مرگبار متعددی که به نوعی ریشه در عقب ماندگی و ضعف بنیان های علمی و آموزشی دارد ، شاید هنوز هم قابل طرح باشد :

۱ـ اختصاص این هزینه ها در جهت ایجاد و تقویت بنیان های یک تشکیلات متخصص و پایدار در امر امداد و نجات  کوهستان .

۲ـ اختصاص این هزینه ها برای تاسیس اولین مدرسه کوه نوردی در ایران و ترویج آموزش های علمی این ورزش .

۳ـ اختصاص این هزینه ها برای به کارگیری تعدادی از بهترین مربــــیان کوه نوردی جهان  به منظور ارتقا سطح دانش و آگاهی عمومی و تخصصی مربیان و کوه نوردان این سرزمین .

۴ـ اختصاص این هزینه ها جهت تقویت پایه های تشکیلاتی این ورزش و کمک به گروه های کوه نوردی بخصوص در شهرستان ها .

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٢:٤٥ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٢ اسفند ۱۳۸۸
تگ ها:
comment نظرات () لینک