کلاغ ها


+ باشگاه اسپیلت : آغاز سال نو با حادثه ی سقوط !

" یک بانوی سنگ نورد حین صعود روی دیواره‌ی سرطاق در منطقه‌ی طاق بستان در شمال شهر کرمانشاه، سقوط کرده و از ناحیه‌ی ستون فقرات و پا دچار آسیب‌دیدگی شد . بر اساس اخبار دریافتی ، این سنگ نورد به نام فاطمه عزیزخانی حین یکی از برنامه‌های تقویم ورزشی باشگاه کوه نوردی اسپیلت در حال صعود انفرادی روی طول نخست مسیر " قدیمی‌ها " بوده است که ناگهان به علت شکستن یک گیره ، سقوط می‌کند . این حادثه روز جمعه، 6 فروردین رخ داده است . اخبار قلمرو کوهستانی "

" طبق آخرین خبر فاطمه عزیزخانی از سنگ نوردان باشگاه اسپیلت که روز جمعه 6 فروردین حین صعود روی دیواره‌ی سرطاق در منطقه‌ی طاق بستان در شمال شهر کرمانشاه، سقوط کرده و از ناحیه‌ی ستون فقرات و پا دچار آسیب‌دیدگی شده بود صبح امروز مورد عمل جراحی قرار گرفت ... گروه اوراز تهران "

***

انتشار خبرهای مربوط به این حادثه در شرایطی ست که از سوی مدیران و مسئولان باشگاه اسپیلت _ تا این لحظه _ کوچکترین واکنش و اظهار نظر رسمی پیرامون حادثه ی منجر به سقوط خانم فاطمه عزیزخانی صورت نگرفته است و سایت رسمی این باشگاه فاقد هر گونه اعلامی _ حتی در حد خبر _ می باشد . مدیران و مسئولان باشگاه کوه نوردی اسپیلت _ با توجه به عضویت ذبیح اله حمیدی در مدیریت انجمن کوه نوردان و دعوت  همگانی این تشکل برای بررسی حوادث کوه نوردی سال ٨٨ _ وظیفه دارند گزارش کاملی از این حادثه را به افکار عمومی جامعه ی کوه نوردان ایران ارائه نمایند . 

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:٤٢ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٥ فروردین ۱۳۸٩
تگ ها:
comment نظرات () لینک