کلاغ ها


+ دو پرسش از محمود شعاعی !

.

به محمود شعاعی سرپرست فدراسیون کوه نوردی

با سلام و احترام

١ _  در طی سالیان اخیر ، آمار تلفات انسانی در برنامه های باشگاه دماوند از روندی رو به افزایش و بسیار نگران کننده خبر می دهد . در این باشگاه چه می گذرد ؟  آیا اصولا  _ و در عمل _ نظارتی بر فعالیت و کم و کیف مسائل مدیریتی و روش های عضو گیری و سیستم های آموزشی این گونه گروه ها و باشگاه ها ، از سوی فدراسیون کوه نوردی و یا دیگر ارکان سازمان ورزش این مملکت وجود دارد ؟ 

نکته ی حیرت انگیز دیگری که در این میان وجود داشت ، آغاز فعالیت های باشگاه دماوند با اعلام چند دوره و کلاس آموزشی جدید بود !! کلاس هائی که به طور معمول با کسب هزینه های نسبتا زیاد از شرکت کنندگان و اغلب با وعده ی صدور " گواهی و مدرک رسمی فدراسیون " اجرا می گردد . اکنون پرسش اصلی این است : مدیران فعلی باشگاه دماوند چگونه می توانند بدون مشخص شدن نتایج بررسی و تحقیق وعده داده شده توسط فدراسیون ، مجددا اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی کوه نوردی نمایند؟  آیا صلاحیت این باشگاه در حال حاضر مورد تائید فدراسیون است ؟ در صورت بروز حادثه ای دیگر در کلاس های آموزشی این باشگاه ، چه کسی پاسخ گو خواهد بود ؟

.

٢ _  پرسش دوم در مورد کیفیت مدیریت و میزان تسلط و آگاهی شما از عملکرد مسئولین بخش ها و کمیته های گوناگون فدراسیون است . چندی پیش مسئولین کمیته های اسکی کوهستان فدراسیون و هیئت تهران ، اقدام به برگزاری برنامه ای با عنوان " اسکی در منطقه علم کوه ، یادبود فرشاد خلیلی " نمودند . برنامه ای که خبر اعلام و اجرای آن در سایت رسمی فدراسیون منتشر شد و ما آن را به دلیل طرح مسائل نادرست و تحریف آشکار واقعیت های تاریخ کوه نوردی کشورمان " پروژه ی قهرمان سازی جعلی " نامیدیم . فرشاد خلیلی نه بنیان گذار اسکی کوهستان در ایران بود و نه بنیان گذار شیوه ای نو در این ورزش ! آیا از طرح و انتشار این مسائل در سایت رسمی فدراسیون اطلاع دارید ؟ آیا در بقیه ی بخش ها و کمیته های دیگر فدراسیون نیز اوضاع این گونه است و مسئولین مربوطه می توانند و مجاز هستند در راستای  تبلیغات تشکیلاتی و باشگاهی شخصی خود ، صریح نسبت به تحریف واقعیت های تاریخ کوه نوردی کشورمان اقدام کنند ؟ کیفیت مدیریت و میزان تسلط و آگاهی شما از عملکرد مسئولین بخش ها و کمیته های گوناگون فدراسیون تا چه اندازه است؟

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٧:٢٥ ‎ب.ظ ; جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸٩
تگ ها:
comment نظرات () لینک