کلاغ ها


+ انجمن کوه نوردان : صداقت تشکیلاتی و احترام به افکار عمومی !!

عباس محمدی رئیس فعلی انجمن کوه نوردان

.

انجمن کوه نوردان ایران سرانجام _ و پس از گذشت نزدیک به 20 روز !! _  خبر اعزام گروهی از اعضای خود را به کشور امریکا و در راستای آنچه " پروژه ی مبادله کوه نورد میان ایران و امریکا " می نامد اعلام کرد :

{ پس از حدود دو سال تماس دو طرف میان انجمن و باشگاه کوه نوردی آمریکا ( آلپاین کلاب آمریکا ) به منظور اجرای یک برنامه ی تبادل کوه نورد، با هدف انتقال تجربه های کوه نوردی، تیم نه نفره ی ایران عازم منطقه ی کوهستانی  گران تتون شد . جزییات بیشتر در مورد این برنامه و گزارش کار در منطقه ی تتون در فرصت مناسب منتشر خواهد شد... سایت انجمن کوه نوردان }

.

_ تاریخ اعزام تیم به کشور امریکا 9 شهریور و تاریخ اعلام خبر و اطلاع رسانی رسمی به اعضای تشکیلاتی و افکار عمومی 27 شهریور بوده است . لازم است به دلیل این میزان سرعت عمل مدیریتی و صداقت تشکیلاتی ، به دلیل این میزان وظیفه شناسی و احساس مسئولیت در قبال افکار عمومی و ... کلا به دلیل انبوهی مسائل دیگر از جمله استفاده ی مطلوب از فرصت های یگانه و ممتاز در دایره ی خودی ها ، به عباس محمدی تبریک بگوئیم !!

.

_ عباس محمدی وظیفه دارد در قبال اعضای انجمن و افکار عمومی به این پرسش ها پاسخ دهد : چرا برای این موضوع ( اعزام تیم به امریکا ) هیچ گاه فراخوان همگانی جهت  آگاهی و اطلاع تمامی اعضای تشکیلاتی و هم چنین افکار عمومی جامعه کوه نوردی ایران منتشر نشد؟ دلیل این پنهان کاری بزرگ چه بوده است ؟ این افراد چگونه و با چه معیارها و ضوابطی انتخاب شده اند ؟ آیا برای اجرای این برنامه  از صندوق انجمن و به عبارتی حق عضویت اعضا نیز هزینه شده است ؟

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:۱۸ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ شهریور ۱۳۸٩
تگ ها:
comment نظرات () لینک