کلاغ ها


+ یک مجمع عمومی کم نظیر در تاریخ کوه نوردی ایران !!

انجمن کوه نوردان روز یک شنبه ٣٠ آبان ٨٩ جلسه ی مجمع عمومی سالیانه ی خود را در محل  خانه شهریاران جوان ( خیابان ویلا ) برگزار نمود . جلسه ای که از آن می توان به لحاظ آشفته گی و بی نظمی ، هرج و مرج و بی قانونی و ... به عنوان نمونه ای کم نظیر در تاریخ کوه نوردی ایران یاد کرد !!

در آخرین جلسه ی مجمع عمومی انجمن کوه نوردان ، طنز و به هم ریخته گی غوغا می کرد !! از رئیس مجمعی که به بازرس انجمن اجازه صحبت در باره ی ابهام رسمیت جلسه نمی دهد تا بازرسی که گزارشی برای ارائه ندارد  و از حاضرین می خواهد "  از این جلسه چیزی بیرون درز نکند !! و همه چیز بین خودمان بماند !! " از گزارش ذبیح اله حمیدی در باره عملکرد مالی یک ساله ی انجمن که فاقد ارائه ی اعداد و ارقام بود ( یک طنز تمام عیار ) تا اعتراض و انتقاد عضو هیئت رئیسه که از تجربیات شکست خورده اش برای شفاف کردن مسائل مالی انجمن سخن گفت !! از اعتراف ذبیح اله حمیدی به " به هم ریخته گی " ساختار تشکیلاتی درون انجمن تا انتقاد عضو هیئت رئیسه نسبت به عباس محمدی برای جو سازی کاذب در باره ی جاده سازی دماوند و تخریب شخصیت کوه نورد برجسته ای مانند بهمن شهوندی . از فقدان نظارت و کنترل نسبت به حضور اعضای واجد حق رای تا توزیع فله ای برگه های رای میان عضو و غیر عضو انجمن و التماس رئیس مجمع که " از دوستان غیر عضو خواهش می کنیم که خودشان رای ندهند !! " . از اجحاف و بی حوصله گی آشکار هیئت رئیسه برای شنیدن گزارش فعالیت نماینده گی شهرستان ها تا کمبود برگه های رای و  نبود چند عدد ماژیک مناسب برای نوشتن نتایج آرا بر روی یک تخته وایت برد کثیف !! ... در آخرین جلسه ی مجمع عمومی انجمن کوه نوردان ، طنز و به هم ریخته گی غوغا می کرد !!  اما ...

_ نتایج انتخابات برای هیئت مدیره ی جدید ، بسیار امیدوار کننده بود و می توان آن را یک پیروزی درخشان برای کوه نوردان مستقل به شمار آورد :

1_ فاطمه زند حبیبی                    161 رای

2_ عباس ثابتیان                           141 رای

3_ لطیفه بقراط                            108 رای

4_ محمد تقی بهره ور                   107 رای

5_ ابوالفضل جوادی                      87 رای

6_ عرفان فکری                            78 رای

7_ به قید قرعه : افشین یوسفی            69 رای

----------------------------------------------------

علی توکلی به قید قرعه و فرهود فرهادی ، علی توکلی ، لیلا اسفندیاری و محمدرضا محمدپور دیگر نامزدهایی بودند که رای نیاوردند .

اعضای انجمن برای انتخاب بازرس جدید نیز رضا میرزائی را با 117 رای نسبت به وحید بهرامی ( باشگاه دماوند ) با 68 رای انتخاب نمودند .

.

**********

" تبریک ویژه " 

 همراه با بهترین و صمیمانه ترین آرزوها ،

 به عرفان فکری کوه نورد خوب و نویسنده  وبلاگ ورجین برای

حضور در هیئت مدیره ی انجمن کوه نوردان تبریک می گوئیم !

  

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱۱:۳۳ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۳٠ آبان ۱۳۸٩
تگ ها:
comment نظرات () لینک