کلاغ ها


+ عباس ثابتیان رئیس هیئت مدیره شد

طبق خبر وبلاگ آرام کوه ، در اولین جلسه ی مدیران جدید انجمن کوه نوردان ایران که روز یک شنبه ٨ آذر  برگزار گردید ، عباس ثابتیان به عنوان رئیس هیئت مدیره ، فاطمه حبیبی نایب رئیس و عرفان فکری به عنوان دبیر انتخاب شدند.

ضمن تبریک فراوان به عباس ثابتیان و دیگر همکارانش در هیئت مدیره ی جدید انجمن ، امیدوارم آنها بتوانند این تشکل را به جایگاه واقعی اش در کوه نوردی ایران بازگردانند . انجمن کوه نوردان باید و باید و باید انجمن همه ی کوه نوردان ایران باشد ، نه انجمن یکی _ دو باشگاه خاص در تهران !! . در سالیان اخیر ، استفاده از موقعیت و امکانات انجمن به نفع اقلیتی مشخص _ به خصوص در اعزام های برون مرزی _ و استفاده ابزاری از وجهه و نام انجمن برای پیش برد سیاست ها و منافع باشگاهی ( در مثال : فشار به انجمن برای صدور بیانیه ی حمایتی در رابطه با فلان برنامه ی برون مرزی فلان باشگاه خاص همراه با تهدید بیرون کشیدن نیروها و مربیانش در جریان جشنواره ی یخ نوردی ) و ... بر کسی پوشیده نیست .

اکنون ، ترکیب هیئت مدیره ی فعلی انجمن کوه نوردان و حضور اکثریتی نیروهای مستقل در آن به نظرم می تواند نوید بخش بازسازی چهره ی مخدوش شده ی این تشکل طی سالیان اخیر و بازگشت آن به جایگاه واقعی اش در کوه نوردی ایران باشد . امیدوارم ! 

 

انجمن کوه نوردان ، باید انجمن همه ی کوه نوردان ایران باشد نه انجمن یکی _ دو باشگاه خاص در تهران ! 

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:۳٠ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۸ آذر ۱۳۸٩
تگ ها:
comment نظرات () لینک