کلاغ ها


+ عباس محمدی : مدیر گروه تک نفره ی دیده بان کوهستان !!

به عباس محمدی

با سلام و احترام

ببخشید که از عوام فریبی بدمان می آید . ببخشید که از دروغ و لکه های سیاه در کوه نوردی ایران بدمان می آید . ببخشید وقتی می خوانیم که خود را " مدیر گروه دیده بان کوهستان " معرفی می کنید نمی توانیم نسبت به آن واکنش نشان ندهیم . ببخشید !

این گروه دیده بان کوهستان دیگر چیست ؟ واجد چه ساختار تشکیلاتی و چه تعداد عضو و کارمند و ... می باشد که شما مدیر آن هستید ؟ نکند همان کمیته ی ( کارگروه ) سابق انجمن است که شما مسئول و تنها عضو آن بودید؟! کار گروه ی که یک شبه و دقیقا پس از آخرین مجمع انجمن در ٣٠ آبان و اتمام مسئولیت تشیکلاتی شما به عنوان رئیس هیئت مدیره ، تبدیل به گروه شده و شما هم _ که انگار شکر خدا روزگارتان بدون این واژه ها و این بازی های کلامی نمی گذرد _ شده اید مدیر آن !! راستی ،حالا چرا عنوان کارگروه را از آن حذف کردید ؟! وجهه و شان وکلاس کمتری دارد ؟! 

عباس جان !  شاید بتوان زمانی که  همه ی فعالیت های شخصی و انفرادی خود را _ در مثال : نوشتن مقاله ، مصاحبه ، سخن رانی و غیره  _  به نام گروهی که فقط روی کاغذ وجود دارد گزارش می دهید از آن به عنوان عرق تشکیلاتی و تعصب برای انجمن کوه نوردان نام برد اما وقتی  خود را مدیر گروهی که در واقعیت وجود خارجی ندارد معرفی می کنید ببخشید که : نمی توانیم جز عوام فریبی و دروغ و لکه ی سیاه دیگری در کوه نوردی ایران ، آن را چیز دیگری بنامیم . ببخشید ! 

عباس جان ! ببخشید که از عوام فریبی بدمان می آید . ببخشید که از دروغ و لکه های سیاه در کوه نوردی ایران بدمان می آید . ببخشید وقتی می خوانیم که خود را " مدیر گروه دیده بان کوهستان " معرفی می کنید نمی توانیم نسبت به آن واکنش نشان ندهیم . ببخشید !

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٧:٤۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ آذر ۱۳۸٩
تگ ها:
comment نظرات () لینک