کلاغ ها


+ فدراسیون کوه نوردی : "صرف نظر" همان "معطوف" است !!

فدراسیون کوه نوردی ایران با صدور اطلاعیه ای ، بخش نامه ی روز شنبه 4 دی ماه خود _ که در آن نسبت به ممنوعیت برگزاری هر گونه دوره ی آموزشی در فصل زمستان توسط آموزش گاه های کوه نوردی تاکید شده بود _ را اصلاح نمود . این اصلاح که در نهایت زیرکی و بدون اعتراف به اشتباه بزرگ انجام شده و هم چنین بدون عذرخواهی از افکار عمومی جامعه ی کوه نوردی کشورمان صورت گرفت ، در عین حال نشان دهنده ی نوعی فقدان صداقت در تفکر مدیریتی این تشکل نیز می باشد . بند 4 بخش نامه ی روز شنبه با قید " صرف نظر " از بندهای دیگر آغاز شده بود و حالا در اطلاعیه ی روز شنبه خود می گویند : " بند مذکور صرفاً به منع  آموزشگاه ها  تصریح کرده ، که معطوف بر مجوز در سایر بندهای الزام آور آن بخشنامه است " . یعنی در یک چرخش 180 درجه ای ، صرف نظر  جای خود را با معطوف عوض می کند !!

.

برادران مدیر و زحمت کش در فدراسیون کوه نوردی ایران ! به این نوع رفتار و عملکرد چه می گویند؟   زرنگی ؟!     ماست مالی ؟!     توهین به شعور افکار عمومی ؟!

.

آقای هادی صابری عزیز ! شجاعت و صداقت در تفکر مدیریتی خود را با اذعان به اشتباه آن حکم ممنوعیت و عذرخواهی از افکار عمومی جامعه کوه نوردی نشان دهید ! 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۳:٤۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٧ دی ۱۳۸٩
تگ ها:
comment نظرات () لینک