کلاغ ها


+ طنزکوه : ناپدید شدن کوه نورد نما !!

" ... در همین راستا وبلاگ مکث  اهم احتمالاتی  که می تواند دلیل ناپدید شدن این کوه نورد نما باشد را به شرح زیر اعلام می کند:

۱_  اصلا انجمن یادشان رفته از ایران وی را با خود ببرند همین جا مانده    ۲_  انجمن ازش خوشش نیامده همانجا سرش را زیر آب کرده     ۳_ رفته است به یک کاباره کوه نورد مبادله کند وسط کار شارژ موبایلش تمام شده .کشور هم که  غریب جایی را بلد نیست گم و گور شده       ۴_ انجمن کوه نوردان احتمالا تو کار ویزای تقلبی و قاچاق آدم است پول می گیرد برا مخارج انجمن آدم رد می کند      ۵_ احتمالا خودش برای اینکه ریا نشود تنهایی رفته است غارنوردی       ۶_ با عباس ثابتیان و محمدی دعوایش شده قهر کرده رفته یک گوشه کناری      ۷_ همان جا زن گرفته رفته است دنبال زن و زندگی گفته است کوه نوردی کیلو چند ! ...

هم چنین گزارش ها حاکی از آن است که سیل پناهجویان به دفتر انجمن هجوم آورده و تقاضای عضویت در انجمن و تشکیل گروه جستجو! و عزیمت به فرانسه را داشته تا این کوه نورد را گیر آورده پدر پدر سوخته اش را در بیاورند.

وبلاگ مکث در راستای جلوگیری از تکرار این گونه اعمال دد منشانه به انجمن پیشنهاد می کند منبعد اگر خواست کوه نوردی به خارج ارسال کند زنش یا بچه اش و یا پدر و مادرش را اینجا تحت الحفظ گرو نگه دارد تا کوه نورد نما برگردد... "

از وبلاگ : مکث

http://maakss.blogfa.com

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٦:٢۳ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸٩
تگ ها:
comment نظرات () لینک