کلاغ ها


+ انجمن کوه نوردان : تعداد اعضای ناپدید شده 2 نفر است ؟!

هر دم از این باغ ، بری می رسد ...!! خبرهای دریافتی _ و البته غیر رسمی _ در باره  آخرین تیم اعزامی انجمن کوه نوردان به جشنواره ی یخ نوردی در کشور فرانسه از عدم بازگشت دو عضو این تیم حکایت دارد ! واقعا موضوع چیست ؟ انگیزه ی این همه پنهان  کاری و تلاش برای سرپوش نهادن بر مسائلی از این دست در کوه نوردی ایران را در کجا باید جست و جو کرد؟

می گفتند : یکی از کوه نوردان تیم اعزامی انجمن در دومین روز ورود به کشور فرانسه خود را ناپدید ( !!‌) کرده است  . انتشار خبر ، عباس ثابتیان رئیس فعلی انجمن کوه نوردان را ناچار به مصاحبه و تائید خبر و اعلام موضع رسمی می کند و ضمن اعلام اسم فرد مزبور ، استفاده ی او از نام و موقعیت انجمن را عملی زشت و غیر اخلاقی می نامد . اما موضوع به همین جا ختم نمی شود ...

می گویند : یکی دیگر از اعضای این تیم که عضو باشگاه کوه نوردان آرش می باشد نیز به کشور بازنگشته  و رسما برای پناهنده گی اقدام کرده است .  در صورتی که این موضوع حقیقت داشته باشد با نکته ی عجیب و غیر قابل درکی روبرو خواهیم بود : چرا عباس ثابتیان به عنوان رئیس فعلی انجمن کوه نوردان در مصاحبه های خود با خبرگزاری فارس فقط از حسین علومی پور نام برده  و به مسئله ی فرد دوم کوچک ترین اشاره ای نکرده است ؟!  انگیزه ی این سکوت آیا آرشی بودن نفر دوم و نفوذ این تشکیلات در انجمن کوه نوردان نیست ؟!

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:۳۱ ‎ب.ظ ; شنبه ٧ اسفند ۱۳۸٩
تگ ها:
comment نظرات () لینک