کلاغ ها


+ بیان ناگفته های اورست 84 در سایه ی خرد و متانت !!

در بخش نظرات خواننده گان وبلاگ الوند پرس بحث و گفت و گوئی (!!) جریان دارد که به خوبی می تواند گویای وضعیت و  فضای حاکم بر برنامه های هیمالیانوردی فدراسیون کوه نوردی در زمان صادق آقاجانی  و هم چنین شخصیت تعدادی از اعضا و دست اندرکاران آن باشد  . مجادله ی الوندپرس با نویسنده ی وبلاگ کوه قاف ، ناگفته های بسیاری را برای خواننده روشن می کند :

" ... جواد عزیز شما که برای کرسی های بزرگ دندون تیز کرده بودید، چی شد به پله های پائین زیر سایه ... جان بسنده نمودید؟ ضمنن توی کمپ اصلی از توانمندی شما جز ... سرپرستی کرمی دیده نشد که از فحاشی دیگران شنیده باشید؟ "

" ... جناب آقای کوه قیف : امکان درج نظر شما بدلیل بکار بردن الفاظ دور از شخصیت ورزشی مقدور نشد . خوب بود احترام همان سرپرستی را می گرفتید که شما را به اورست برد . وگرنه حد شما همان آبشار دوقلوست . اما : خوب است به چند نکته توجه فرمایید . در جلسه قبل از صعود که حضرتعالی و سرکار ... از تیم اخراج گردید . التماس و اشک تمساح رفتاریست که به مراتب زشت تر از نصفه غذا خوردن می باشد . یادتان هست . حاج آقا خواهش می کنم آبروی من رو حفظ کنید ما اگر برگردیم ایران آبروی ما می رود ... دوست داشتید اسنادی برای روشن شدن شخصیت شما در اختیار جامعه کوه نوردی بگذارم قطعا آمادگی لازم را دارم ... "

" ... کوه قیف ... که هیچگاه عرق شهر و استان خود را ندارد و همیشه به خاطر منافع مالی کوه می رود و از کوه و کوه نوردی می نویسد  خوب به یاد دارم که به خرج بیت امال و از جیب فدراسیون کوه نوردی که مسافرت ها و گردش هایی که نرفت و چه کار هایی که نکرد خلاصه نان به نرخ روز خوردن را خوب یاد گرفته و اگر امروز دارد با کسی همراهی می کند و از او دفاع می کند شک نکنید که یک جای این قضیه نفع مالی برایش دارد.احتمالا یک سرپرستی زدو بندی باد آوردی به وی پیش نهاد شده ... "

" ...  با سلام نخست آنکه کامنتینگ کوه قاف باز است و هر کس میتواند در آن سخن گوید (نه آنکه چون شما لجن پراکنی کند) و کامنتینگ شما بسته و معلوم نیست پشت پرده چه میگذرد. و بعد آنکه برادرجان شیرپلا و آبشار دوقلو برای بنده افتخار است و شمائید که باید خود را لعنت کنید که یک آبشار دوقلونورد شما را تا زیر کمپ سوم بام دنیا خرکشتون کرده و با التماس بالا بردتتون وگرنه بجای حکم 7000 متری، البته 7000 متری نرفته باید با همان کمپ 1 وداع میکردید. ضمنن برادرجان در آن تیم بجز زنده یاد خلیل همه زنده و حاضرند، چرا حواله ما را به او میدهید که دستش از این دنیا کوتاه است. در ضمن فحاشی من به دوستم آقای آقاجانی را کسی ندیده، اما اقبال و حسن حی حاضرند تا بر فحاشی شما در فدراسیون زمان رد درخواستتان در گرفتن مجوز خان تنگری و فحاشیتان به ایشان شهادت دهند! درپایان باز به عرض نامبارکتان میرسانم ریاست بر هیئت کوه نوردی ارزش این همه دروغ و تهمت و افترا را ندارد باید لیاقت داشت نه آنکه روزی بر پشت آقاجانی و روز دیگر بر گرده مدیرکل هیئت سوار شود! ... "

" ... هر چند فصل کوه نوردی را در زندگیم بسته ام اما برای بیرون راندن شخصیت هایی چون شما همیشه حاضر آماده ام . در خصوص ارجاع به نظر خلیل دلیل این بود که وی جلوی رویه توهین آمیز شما رو گرفت . حالا از حاج اقبال بپرس . در مورد حسن گفتی می خوای دلایل حذف اون رو هم بگم ... "

" ... ایشان کوه نوردان آماده ای را به جرم سر بودن از سایر اعضای تیم خط می زد تا خانم خودش را همراه تیم کند. خدا شاهد است که حق چندین و چند نفر را ضایع کرد تا خانم خودش جزئ تیم باشد و ایشان با آن خیال خام خودش بتواند خانمش را که به دروغ برایش سابقه سازی کرده بود به قله ببرد و به عنوان اولین زوج ایرانی در قله بایستند. غافل از اینکه خدا می شناسد و شاخ نمی دهد. زیرآب خلیل و زیر آب خانم های دیگر نزد خدا بی جواب نمی ماند آقای مغرض. خدا آن دنیا بهت رحم کند به وجدان خودت رجوع کن آقای ...  آخر چقدر خیانت چقدر سوئ نیت در پرده چرب زبانی و تملق یه کم به خودت بیا . آدمی که تو زمان مدیریت چندین مدیر متفاوت بتواند همه آنها را با چرب زبانی اغفال کند حال و روز دورنگی که نه صد رنگی او ناگفته پیداست. یاد داری برای اینکه انتخاب خانمت در تیم را توجیه کنی چند سابقه دروغ برایش درست کردی صعود دوبار زمستانی دیواره علم کوه و چند بار صعود قله دماوند ای اوف برتو که خواستی یک کم سابقه را با این سابقه های کذب به ناحق با پول بیت المال به قله اورست ببری. قله ای که حتی خودت هم به ناشایستگی آن را صعود کردی و لکه سیاه بر این کوه باقی گذاردی . میراث تو برای کوه نوردی چه بود جز تملق ،ریا ، روشنفکر نمایی پوشالی ، سو استفاده از بیت المال، دروغ گویی ، حق خوری و ظلم به کوه نوردان شایسته ای که چاپلوست نبودند. خجالت بکش و از درگاه خدا بخشش بطلب ... "

http://alvandpress.blogfa.com

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱۱:٢٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ فروردین ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک