کلاغ ها


+ باشگاه دماوند: احضار کاظم فریدیان برای حرمت شکنی و اقدام نابخردانه؟!

سایت رسمی باشگاه دماوند :

.

 کاظم فریدیان از سوی مدیر عامل باشگاه به جلسه هیئت مدیره احضار شد

پس از اقدام حرمت شکنانه کاظم فریدیان  در مراسم اعطای جوایز جشنواره گزارش های کوه نوردی " انجمن کوه نوردان ایران " ، ایشان جهت ادای توضیحات از سوی مدیر عامل باشگاه به جلسه هیئت مدیره فراخوانده شد ...

.

اقدام شخصی کاظم فریدیان در عقده گشایی و حرمت شکنی بر صحنه مراسم اهدای تندیس بلورین به فیلم "نانگاپاربات کوه عریان" موجه نیست!

در جریان برگزاری مراسم اهدای جوایز جشنواره گزارش های کوه نوردی "انجمن کوه نوردان ایران"، پس از اعلام اهدای تندیس بلورین به فیلم "نانگاپاربات کوه عریان" ساخته رضا نظام دوست ایشان برای دریافت تندیس به صحنه فرا خوانده شد و پس از دریافت تندیس بلورین طی سخنانی جایگاه مهم کاظم فریدیان به جهت فیلم برداری بخش اعظم گزارش برنامه توسط ایشان را یادآور شد و از کاظم فریدیان خواست به صحنه برود و پاسخگوی تشویق حضار باشد .  کاظم فریدیان پس از حضوردر صحنه ضمن ایراد اتهامات و نسبت هایی به آقای محمود شعاعی در هدایت خانواده سامان نعمتی به کینه ورزی و خون خواهی فرزند مفقود خویش ، خود را بازنشسته از ورزش کوه نوردی دانست و از اینکه صعود نانگاپاربات به چنین عاقبتی گرفتار شده و دست هایی یک واقعه ورزشی را به پرونده ای جنایی تبدیل کرده اند اظهار تاسف و از اینکه سامان نعمتی را به حضور در تیم صعود به نانگاپاربات تشویق نموده اظهار ندامت کرد و از خانواده سامان تقاضای بخشش نمود . نظر بر ضرب المثل "هرسخن جایی و هر نکته  مکانی دارد" اقدام شخصی کاظم فریدیان در حرمت شکنی نسبت به انجمن محترم کوه نوردان ایران و ریاست محترم فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی  هنگام اعطای جوایز جشنواره " انجمن کوه نوردان ایران " را اقدامی نابخردانه از سوی این کوه نورد ارزشمند ملی می دانیم ولی  آگاهیم چگونه فشار روحی و روانی  بازجویی های قضایی پرونده جنایی خانواده سامان نعمتی عنان اختیار از کف کاظم  فریدیان و سایر اعضای تیم و باشگاه ربوده است ... "

.

متن کامل این خبر را در سایت رسمی باشگاه دماوند بخوانید:

http://damavandclub.com/default.aspx?lang=Fa

.

 ****

 ضمن حفظ مواضع و انتقادهای خود نسبت به برنامه ی نانگاپاربات ، چنین واکنشی از سوی مدیران باشگاه دماوند نسبت به کاظم فریدیان و انعکاس آن در صفحه ی اصلی سایت رسمی باشگاه را به هیچ عنوان موجه و شایسته نمی دانیم ... شما اگر " آگاهید که چگونه فشارهای روحی و روانی ... " پس دیگر احضار تشکیلاتی و تخریب شخصیت او با واژه هایی مانند حرمت شکن ، عقده گشا و نابخرد و ... نزد افکار عمومی چه معنایی دارد؟! هدف از انتشار این پست انتقاد به عملکرد نه چندان مدیریتی شما می باشد ..

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:٢٦ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٢ اردیبهشت ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک