کلاغ ها


+ وبلاگ ماگما : توضیح در مورد ثبت نام برنامه ی یخچال

فرم حاضر شامل سه بخش مشخصات فردی ، مشخصات پزشکی و نظر سنجی می باشد ...اطلاعات این فرم تنها در اختیار میزبان قرار دارد و به هیچ عنوان در اختیار شخص ثالث دیگری قرار نخواهد گرفت .  

پرسش نامه حاضر به راحتی و تنها با صرف وقت اندکی تنها با یک بار پر کردن توسط شرکت کنندگان به طور همزمان بیش از ده  هدف موازی را دنبال خواهد کرد که وصول هر یک به تنهایی قطعا هم برای شرکت کنندگان و هم برای میزبان به لحاظ صرفه جویی در وقت و هزینه مفید و از حوصله خارج خواهد بود ... 

شاید تعدادی از دوستان به پر کردن کامل قسمت مشخصات فردی تمایلی نداشته باشند یا آن را نا به جا و غیر ضروری بخوانند. اما این اطلاعات شامل چند بند مهم می شود که پر کردن آن تنها به سود خود شرکت کننده خواهد بود . 

به عنوان مثال : 

عکس : از این عکس برای طراحی پوستر صعود استفاده خواهد شد و چه بهتر که هر کسی عکسی را که خودش مایل است در اختیار ما بگذارد نه عکسی که با کیفیت پایین تر و شاید ظاهر نامناسب در اختیار ما است . 

شماره تلفن : شاید از این شماره هرگز استفاده نشود . اما احتمال حادثه در هبچ برنامه کوه نوردی صفر نخواهد بود . دانستن شماره تلفن منزل یا فرد پشتیبان در صورت حادثه دیدن شرکت کننده ای که از شهری دیگر میهمان ماست قطعا به نفع خودش خواهد بود ! 

آدرس : در صعود پارسال چند ماه پس از صعود از دوستان خواسته شد که آدرس خود را بفرستند تا فیلم صعود برایشان فرستاده شود . پستی گذاشته شد و زمان بندی و جمع آوری آدرس ها و وووو ... دوباره کاری ! چیزی ست که دانستن آدرس شما از آن جلو گیری می کند . 

گروه خونی و بیمه : فکر نمی کنم در جمع کوه نویسان کسی وجود داشته باشد که از لزوم دانستن گروه خونی و داشتن بیمه بی اطلاع باشد .! 

همراه برای خانم های شرکت کننده در برنامه : این ظلم بزرگی ست که خانمی از جمع ما تنها به علت محدودیت های اجتماعی قادر به شرکت در برنامه ای که  دوست دارد نباشد ! 

و بسیاری از بند های دیگر این پرسشنامه که اگر بخواهیم نیمه پر لیوان را ببینیم شاید هیچ گاه به طور عام خوانده هم نشود اما در شرایط خاص می تواند کمک بزرگی برای میزبان و شرکت کنندگان برنامه باشد . 

و در پایان اینکه اگر کسی از دوستان کوه نویس به پر کردن قسمت خاصی از پرسش نامه تمایل ندارد از نظر میزبان محدودیتی وجود نخواهد داشت اما مسوولیت آن تنها به عهده خود شرکت کننده خواهد بود . 

با سپاس از زحمات همه دوستان 

http://www.magma.blogfa.com/

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٩:۱٦ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٩ خرداد ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک