کلاغ ها


+ کوه نویسان : در باره ی اجرای تحسین برانگیز برنامه یخچال

عکس از وبلاگ آذر

.

" حرفی برای گفتن نیست جز لبخندی از سر شوق و غرور ...  آن چنان زیبا بود که کلمات برای پاسداشت تلاش های فرزندان الوند قاصرند و گویی سخاوت و بزرگمنشی الوند در وجود فرزندان ان دیار به زیباترین شکل نمود پیدا کرده است .  فواد جان تو و همراهانتان به ما محبت و صفا را چه زیبا آموختی . برای همه چیز از صمیم قلب ممنونم.رامیار نویسنده ی وبلاگ کوهستان "

 

" سلام . فواد خسته نباشی . سپاس فراوان مرا بپذیر... برنامه ای وزین و سرشار از درایت و نظم رو به کمک دوستانت اجرا و به پایان رسوندید. همگی شاد و پیروز باشید . این اولین بار بود که در صعود قلم شرکت می کردم ... برنامه صعود قلم یخچال همدان به یادماندنی بود ... از دیدن وب نویسانی که در دنیای مجازی دوستشان داشتم ، خرسند شدم ... همانی بودند که می اندیشیدم . آذر نویسنده ی وبلاگ کوه این مقدس جان پرور "

 

" سلام ؛ شب و روزی خوش بود و به قصه ای خاطره انگیز سر شد! سپاس فراوان ... حسین رضایی نویسنده ی وبلاگ کوه نوشت "

 

" سلام بر فواد عزیز .  بازم تشکر .  واقعا نمی دونیم چه جوری تشکر کنیم چون افکار و زبان از کاری که شما کردید در ناتوانی اند که چگونه سپاسگزاری کنند . مطمئنم این صعود تا آخر نفس های عمر دوستان در دفتر خاطره ی ذهن شان پاک شدنی نیست . آرزومندم همیشه شاهد لبخند بر روی لب هایتان باشیم . زانیار نویسنده ی وبلاگ کوه نوردی مریوان "

 

" سلام . ممنون و شرمنده ایم بابت همه زحمتی که به شما و بچه های همدان دادیم عرق پیشونی تونو پاک می کنم و به صورت نازنین شما بوسه می زنم . عباس ایلاقی نویسنده ی وبلاگ رقص توفان "

 

" درود بر تو و همه ی دست اندرکاران این صعود ! همه چیز عالی بود و خاطره ای خوش و ماندگار برای من به جا ماند . خسته نباشید ! عباس ثابتیان نویسنده ی وبلاگ آرام کوه "

 

" جناب آقای فواد رضاپور . با سلام و احترام فراوان .  قطعآ برگزاری خوب و موفقیت آمیز صعود ششم قلم در سایه زحمات ، تدبیر و همت والای جنابعالی و تیم برگزار کننده رقم خورده است.ضمن تبریک صمیمانه این صعود ، برای جنابعالی و همه همکاران آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. همگی خسته نباشید . عزیزالهی نویسنده ی وبلاگ تهران کوه "

 

از بخش نظرات خواننده گان وبلاگ ماگما 

 

" مرد با لهجه ی خاص همدانی کنارم می نشیند در تاریکی چهره اش دیده نمی شود می گوید این همه کوه نورد برای چی آمده اند؟ می گویم صعود وبلاگ نویسان است. دوستش می رسد  می گوید چه خبر؟ در می آید که  هیچ اینها که تو چت ! با هم آشنا شدن آمدن اینجا همو ببینند! لبخندی می زنم... فرشید داودی در وبلاگ مکث "

 

  و گزارشی خواندنی از بیات نویسنده ی وبلاگ دیار الوند :

http://mishan.blogfa.com

.

 و احسان بشیر گنجی در برج سینا

و محمد ابراهیمی در یشیل داغ کوه سبز

 و هادی در پناهگاه کوه نورد تنها

 و م. یوسف پور در دل مشغولی های من

 و گروه کوه نوردی پرواز اراک

 و علی اکبر غلامی در کوهستان ایران

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:٤٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٢ تیر ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک