کلاغ ها


+ طنزکوه : استعفا نامه !!

عکس از وبلاگ احسان بشیرگنجی ( برج سینا )

.

متن استعفای فرشید داوودی از وبلاگ نویسی !

برادر نصیری دامت توفیقاته و اعلی الله مقامه فی وبلاگ کلاغه و ریاست محترم وبلاگ کلاغ ها و شهرستان های تابعه و سایر اقوام دوستان و آشنایان! و یکه تاز عرصه ی وبلاگ نویسی و...آخ خسته شدیم اما بعد

راسیتش ما مانده بودیم که استعفای وبلاگ نویسمان را این وسط به کی تقدیم کنیم! که همچین دوزار بیرزد و اصلا تحویلمان بگیرد و اصلا برایش مهم باشد ولی از آنجاییکه شما را یگانه اسوه و اسطوره ی! عرصه دنیای وبلاگ نویسی و یگانه کلاغ مرد! وبلاگ نویسی دانستیم بنابراین متن این استعفا را به شما تقدیم کرده ! باشد که در ظل توجهات حضرت بقیه الله اعظم ارواحناه لمقدمه ترابه ! استعفای مارا قبول کرده تا از این دنیای منحوس وبلاگ نویسی به اعماق غار پراو پناه ببریم انشالله تعالی والفرجه الشریف .

متن استعفا

به نام خدا

اینجانب فرشید داوودی فاتح  چهارده  قله ی بالای هشت هزار متری با فتو شاپ ! و بیست و پنج بار و نصفی ! صعود فری سلو زمستانه به دیواره علم کوه شمالی، جنوبی، پشتک وارویی در خواب و همچنین سرپرست یک تیم پانصد نفره در صعود به یک قله ی بالای پانزده هزار متر و سه گزی!!! بصورت توهمی و صعودهای خرد و ریزی که نام بردن از آن مایه ی خجالت و سر شکستگی است اما جهت تنویر افکار عمومی عرض می کنیم مثل شصت هفتاد تا صعود دماوند روزانه و شبانه و یک روزه، دو روزه با اکسیژن، بی اکسیژن و صعود قللی که کی 2 خنده دار ترینش است و کاملا دم دستی است طوری که ما هر وقت می خواستیم آب بخوریم آنجا می رفتیم  و همینطور صعود وارونه ی نانگاپاربات با مخلفات مثل ماست،سالاد و خیار شور و یک مراسم آبگوشت خوری روی آناپورنا ! در اعتراض به نادیده گرفتن افاضات ما و مجنون ندانستن ما و در اعتراض به عدم تحویل ما بخاطر فیلم وبلاگ  "فرشید بی لیلی" و اینکه هی عکس و فیلم های مرا تو وبلاگ ها نشان نمی دهند و هی از ما تعریف نمی کنند بنابراین کارت صد آفرین هزارو سیصد آفرین پسر خوب و نازنین که شما آقای نصیری به من در انجمن دادید پس داده و استعفای خودم را تقدیم می کنم خدا الهی ازت نگذره مرد خرجی هم که نمی دی خب با چه دل خوشی باشم آخه بله استعفای خودم را تقدیم وبلاگ کلاغ ها و کلاغ مدیره محترم می کنم . و مدیون هفت جد و آبادم هستی که استعفانامه مارا تو وبلاگت نچسبانی .

والسلام علی من التبع الهدی

به امید پیروزی و سربلندی ایران و ایرانی و وبلاگ کلاغ ها

فرشید داوودی _ ۷شهریور

 .

http://www.tanzkuh.blogfa.com

.

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٧ شهریور ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک