کلاغ ها


+ زارا امجدیان توضیح داد ، زارا امجدیان توضیح نداد !!

برای حذف قسمت هائی از مصاحبه ی کاظم فریدیان در سایت تا قانون خانواده برابر ، زارا امجدیان در بخش نظرات خواننده گان چنین توضیح داده است :

جناب آقای نصیری
سلام
من نه شما را دیده ام و نه می شناسم به همین دلیل نمی توانم هیچ قضاوتی در مورد مطلبی که نوشته اید بکنم . اما فکر می کنم این مطلب نمی تواند با هیچ حسن نیتی نوشته شده باشد . آن چند خط به این دلیل حذف شد که در ساختار این مصاحبه نمی گنجید .  من در حال انجام مجموعه مصاحبه هایی در مورد خانم لیلا اسفندیاری هستم که زندگی شخصی لیلا بخشی از آن خواهد بود و این چند خط مربوط به آن مصاحبه ها بود که حتمن منتشر خواهد شد . من به عنوان یک فمنیست از زندگی لیلا دفاع می کنم و هیچ دلیلی محافظه کارانه ای برای حذف این چند خط نمی بینم . زارا امجدیان

.

اما زارا امجدیان توضیح نداده است که : " در ساختار این مصاحبه نمی گنجید " دارای چه معنا و مفهومی می باشد ؟ و اگر واقعا این گونه بوده است پس دلیل انتشار اولیه ی آن چیست ؟ اشتباه کرده اند ؟! سهل انگاری داشته اند ؟! بی توجه بوده اند ؟! زارا امجدیان توضیح نداده است که چرا او و دوستانش جرات و شهامت اعتراف به اشتباه و عذرخواهی از خواننده گان سایت خود را ندارند ... و اساسا یک پرسش اجتناب ناپذیر : چرا نزد برخی از روشن فکران (!) جامعه ی ما ، یک اعتراف ساده به اشتباه و یک عذرخواهی ساده تر از مخاطبان ، امری ناممکن و غیر قابل تصور تلقی می شود ؟!

برای زارا امجدیان نوشتیم : عملکرد او به عنوان یک فمینیست ... عنوانی که خودش استفاده کرده است ... در حذف بدون توضیح قسمت هائی از مصاحبه ی کاظم فریدیان ، خجالت آور بوده است !

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٢:٠۸ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک