کلاغ ها


+ دیدار و گفت و گوی دو رئیس !

دیدار رئیس انجمن کوه‌نوردان با رئیس فدراسیون

پیرو درخواست انجمن کوه‌نوردان؛ "عباس ثابتیان" رئیس این انجمن با حضور در فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی، با مهندس "محمود شعاعی" رئیس و "سید مرتضی موسوی" نایب رئیس فدراسیون دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار که حدود 2 ساعت به طول انجامید موارد مختلفی از سوی طرفین مطرح شد و پیرامون موضوعات مرتبط تبادل نظر گردید.

نقل از کوه نوشت : http://koohnevesht.blogfa.com

.

پی نوشت :

1_ شاید کوه نوشت چندان نیازی احساس نکرده است که بخواهد به خواننده گان خود بگوید  این " موارد مختلف " و " موضوعات مرتبط " که در متن خبر بدان اشاره شده چه بوده است... ضمن آنکه در جهت یک اطلاع رسانی کامل ، شفاف و صادقانه از متولیان دولتی این ورزش توقع و انتظاری بیش از این هم نمی توانیم داشته باشیم !! ... اما ، عباس ثابتیان به عنوان رئیس انتخابی انجمن کوه نوردان ، قطعا و قطعا وظیفه دارد که در باره ی " دلیل و ضرورت درخواست دیدار با رئیس فدراسیون و هم چنین موضوعات مورد گفت و گو  " به اعضای این تشکل و هم چنین به افکار عمومی جامعه ی کوه نوردی ایران توضیح دهد !

2_ و همچنین ، واکنش سریع و مثال زدنی طنزکوه نسبت به این دیدار : "  ... روسای دو تشکل دولتی و غیر دولتی کوه نوردی با هم دیدار داشتند و در خصوص موارد مختلف کوه نوردی و  موضوعات مرتبط تشکیل جلسه دادند  و حرف هایی در مورد کوه نوردی زدند و جملاتی رد و بدل کردند و اینکه اصولا کوه نوردی چیز خوبی است و موضوعات مختلفی را در بر می گیرد و می تواند جالب تر هم  باشد . در ادامه رییس فدراسیون گفتند  فدراسیون  کوه نوردی باید به باید و نبایدها بپردازد و انجمن کوه نوردها باید به نبایدها  بپردازد! روسای این دو تشکل که در محفلی صمیمانه گرد هم نشسته بودند با این تفاوت که  رییس فدراسیون از جایش تکان نخورد و از همان بالای میز! به موضوعات مختلف و موارد مرتبط پرداخت  گفت ما این میز و این صندلی را راحت بدست نیاورده ایم که راحت از رویش بلند شویم برای همین هم جلو پا شما بلند نشدیم چه کنیم که چشممان ترسیده!  به گزارش خبرنگاز طنز نیوز آقای رییس فدراسیون همان طورکه  در عکس پیداست برای هم صحبتی تحت هیچ شرایطی حاضر نبود میز و صندلی خود را ترک کند! و می ترسید تا بلند شود نایب بر حقش  جایش را بگیرد و یا رییس انجمن با توجه به منابع متعدد مالی که دارد صندلی وی را در جا بخرد!   ادامه دادند  اصولا فدراسیون کوه نوردی به عنوان متولی امر کوه نوردی همیشه به مسائل مرتبط و موضوعات مختلف توجه دارد و در همین ارتباط لازم می داند موضوعات را به صورت مختلف  طرح کند تا موارد مرتبط را شناسایی کند! ... در ادامه  آقای رییس فدراسیون در حالی که از شدت دستشویی داشت به خود می پیچید ولی حاضر نبود صندلی خود را از ترس نایب بر حقش  ترک کند ادامه داد آقای رییس انجمن کار خوبی کردید تشریف آوردید می گفتید گاوی و گوسفندی در موضوعات مختلف و مسائل مرتبط سر می بریدیم و  انشالله دفعه ی بعد با خانم بچه ها تشریف بیاورید و ایشان در ادامه گفتند بخدا اینطوری نمیشه جناب رییس همه اش شده ایم مایه ی زحمت این دفعه دیگه نوبت شماست شام تشریف بیاورید انجمن تا در خصوص مسائل مرتبط  و موضوعات مختلف هم فکری و صحبت کنیم .... "

متن کامل را در طنزکوه بخوانید : http://www.tanzkuh.blogfa.com

.

.

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱۱:٥۱ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٢٧ شهریور ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک