کلاغ ها


+ باشگاه دماوند و بحران خرد و ادب و متانت!

حسین عزیز شما اگر از دروغ پردازی ها و لجن پراکنی هایی که در مورد دیواره لجور و پاندولی 30 متری و ساندویچ خوردن من توسط آقای کاویانی زاده مطرح شده خبر داشته باشی ورود دوباره آن جفنگ نویس را باز هم خوشامد می گویی؟ می دانی آن طبل زن روز جمعه پای دیواره مصنوعی در آن جفنگ اشاره به کیست؟

از متن سیامک شایان پور مدیرعامل فعلی باشگاه دماوند در صفحه ی Damavand club  فیس بوک

http://www.facebook.com/groups/Damavandclub

.

.

کیومرث کاویانی زاده دارای سابقه ی عضویتی بیست و هشت ساله در باشگاه دماوند است . یکی از مربیان خوب و پرتوان کوه نوردی ایران که می توان پرورش جمعی از بهترین دیواره نوردان و سنگ نوردان حال حاضر _ درمثال: حسین بلنداختر _ را حاصل زحمات او دانست . حالا این فرد توسط سیامک شایان پور مدیر عامل فعلی باشگاه دماوند _در صفحه ی فیس بوک اعضای این تشکل_ و با کلماتی که در بالا خواندید مورد خطاب قرار گرفته است. سوال این است : آیا چنین لحن و ادبیاتی می تواند در شان فرهنگ جامعه ی کوه نوردی کشورمان باشد؟ و آیا ارائه ی این نوع " ادبیات مکالمه " از سوی مدیرعامل تشکلی مانند باشگاه دماوند را می توان الگو و نمونه ی مناسبی برای اعضای جوان و تازه وارد آن دانست ؟

به نظر می رسد باشگاه دماوند برای عبور از بحران های فعلی و دست یابی به ثبات و آرامش و حرکت در جهت آن چیزی که باید در خور و شایسته ی نام و سابقه ی این تشکل قدیمی کشورمان باشد، نیاز به مدیر عاملی دارد که به خوبی با معنای خرد و ادب و متانت آشنا باشد !

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۸:۳٤ ‎ب.ظ ; شنبه ٢۸ آبان ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک