کلاغ ها


+ شکست بابازاده و عباس محمدی برای حضور در انتخابات فدراسیون

روز دوشنبه ۳۰ آبان‌ماه، آئین انتخابات نمایندگان قهرمانان، مربیان، داوران، باشگاه‌ها و گروه‌ها به صورت جداگانه و در زمان‌بندی‌های مختلف با نظارت بازرس فدراسیون به انجام رسید که نتایج آن به این شرح است:

* نماینده‌ی قهرمانان: عظیم قیچی ساز از آذربایجان شرقی- امیدشیخ بهایی از کرمان و رؤیا ریاضی از تهران
نامزدها:سارا صفائیان- رؤیا ریاضی- محمود هاشمی- مهدی عمیدی- یونس رضاخانی- محسن محمدی نژاد و امید شیخ بهائی

* نماینده‌ی باشگاه‌ها: پروین رضایی از باشگاه آراد الیگودرز
نامزدها: علی‌محمد خزائی - عباس محمدی و پروین رضایی

* نماینده‌ی گروه‌ها: حمید مساعدیان از گروه همت شمیران                                 نامزدها:خسرو جمشیدی - حمید مساعدیان و محمد اسماعیل ابلاغیان

* نماینده‌ی مربیان: محمد حسین طالبی مقدم از همدان
نامزدها: مهدی زنده کار، ‌علی‌رضا باقری، محمد حسین طالبی مقدم، کیومرث بابازاده، وحید مصدری، غلام‌علی عباسی و حمید ناصری

* نماینده‌ی داوران: بابک ضیاء از تهران
نامزدها: علی‌رضا کریم و بابک ضیاء

نقل از وبلاگ کوه نوشت : http://koohnevesht.blogfa.com

.

.

ناکامی و شکست کیومرث بابازاده و عباس محمدی در تلاش شان برای حضور در انتخابات فدراسیون کوه نوردی ، از جمله نکات جالب و قابل توجه در نتایج انتخابات روز دوشنبه 30 آبان بود . انتخاباتی که به اعتراف عباس محمدی کاملا " آزاد " بود و آنان نتوانسته اند کوچک ترین خدشه و یا شبهه ای را در باره‌ی نحوه و کیفیت برگزاری آن بیان کنند. به نظر می رسد یافتن دلایل پاسخ منفی و دست ردی که از سوی نماینده‌گان جامعه‌ی کوه‌نوردی ایران بر سینه‌ی بابازاده و عباس محمدی زده شد چندان کار دشواری نباشد:

1 _ ابعاد چهارسال مدیریت ناسالم عباس محمدی بر تشکیلات انجمن کوه نوردان اکنون دیگر بر کسی پوشیده نیست. مدیریتی مبتنی بر بی قانونی محض (عدم ارائه‌ی آمار و اطلاعات واقعی در مورد تعداد اعضای انجمن و برگزاری مجامع عمومی در همان نوبت اول و با هر تعداد ممکن) ، پنهان‌کاری محض ( بی‌اعتمادی به افکار عمومی و سفر پنهانی به امریکا به نام تیم انجمن و اعلام رسمی آن بعد از 20 روز در سایت رسمی این تشکل ) و باج دهی و سرسپرده‌گی محض در قبال انواع فشارها و تهدیدهای آن باشگاه بزرگ تهرانی (که افشا و ابراز رسمی و علنی آن روز گذشته در نشست ماهانه انجمن و توسط یکی از مدیران فعلی صورت گرفت). با چنین سابقه‌ای در مدیریت ناسالم ، ناکامی افرادی مانند عباس محمدی در چنین انتخاباتی ،دیگر جای تعجب ندارد!

2 _ کیومرث بابازاده این روزها " آشفته و شتابان و عصبی" در مسیر " تهمت زدن" گام برمی‌دارد! کیومرث بابازاده این روزها ، توسل به هر حربه‌ای را برای رسیدن به هدف و تخریب نفر مقابل (مخالف خود) مجاز می‌شمارد! نمونه ای از رفتار ناسالم کیومرث بابازاده نیز روز گذشته در نشست ماهانه انجمن در مقابل دیده‌ی همه‌گان قرار گرفت : تخریب شخصیتی ، بی انصافی، بی احترامی و تهمت زدن ، همه‌ی آن چیزی بود که وی با وجدانی آسوده در مورد نویسنده‌ی وبلاگ کلاغ ها در نشست انجمن انجام داد . با چنین استعدادی در رفتارهای ناسالم ، ناکامی افرادی مانند کیومرث بابازاده در چنین انتخاباتی ، دیگر جای تعجب ندارد!

.

.  

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱۱:٠۸ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱ آذر ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک