کلاغ ها


+ انتصاب شعاعی: "فعلا" و تا زمان برگزاری مجمع !

وزیر ورزش و امور جوانان در حکمی محمود شعاعی را به عنوان سرپرست فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی منصوب کرد. دوره ۴ ساله ریاست محمود شعاعی در فدراسیون کوه‌نوردی ۷ آذرماه به پایان رسید. با وجود این که ۹ نامزد برای شرکت در انتخابات فدراسیون ثبت نام کرده‌اند،‌ وزارت ورزش ترجیح داد فعلا شعاعی به عنوان سرپرست هدایت فدراسیون را تا زمان برگزاری مجمع بر عهده داشته باشد. در این حکم آمده است: نظر به تعهد و تجربه جنابعالی و به استناد اختیارات ذیل ماده 10 اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست فدراسیون کوه ‌نوردی منصوب می‌شوید. لازم است با هماهنگی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ضمن انجام امور محوله در موعد مقرر نسبت به فراهم نمودن مقدمات و برگزاری انتخابات فدراسیون اقدام فرمایید.

 

خبرگزاری فارس

..

.جهت اطلاع و آگاهی دوستان : منع قانونی برای دو شغله ها برگرفته از اصل 141 قانون اساسی می‌باشد و جوانب مختلف این ممنوعیت نیز در سال 1373 تحت عنوان " قانون ممنوعیت تصدی بیش از دو شغل " به تصویب رسیده است. هم‌چنین طبق ماده 124 قانون استخدام کشوری، بازنشسته‌گی یکی از حالات استخدامی به شمار می‌آید و ماده 10 اساس‌نامه‌ی فدراسیون‌های ورزشی که وزارت ورزش برای انتصاب موقت شعاعی به آن استناد کرده است نیز بدین شرح می‌باشد:

رییس فدراسیون به مدت چهار سال انتخاب می‌شود و انتخاب مجدد وی بلامانع است.
‌تبصره 1 ـ قبول استعفا و برکناری رییس فدراسیون به تشخیص رییس سازمان تربیت‌بدنی و یا‌ پیشنهاد مجمع و موافقت ایشان انجام می‌پذیرد.
‌تبصره 2 ـ رییس سازمان بلافاصه پس از عزل و یا قبول استعفای رییس فدراسیون فردی را به عنوان‌ سرپرست منصوب خواهد نمود.

.

.

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:۳۳ ‎ب.ظ ; شنبه ۱٩ آذر ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک