کلاغ ها


+ زیر آسمان آبی الوند ...

روز پنج‌شنبه 22 دی ماه ، برای صعود قله‌ی الوند به همدان رفتیم... و در گنج‌نامه‌ای که هنوز در انتظار زمستان بود با آقای علی بیات نویسنده‌ی وبلاگ دیار الوند آشنا و همراه شدیم... و بعد دیگر، زیر آسمان آبی الوند و در ضیافتی از برف و آفتاب و باد و زیبائی و دوستی ، برنامه‌ای فراموش نشدنی را اجرا کردیم... رسیدن به پناهگاه میشان در بادهائی که بر جانب خیال انگیز همه کوه‌های سپید‌پوش زاگرس و بر دل‌تنگی همه‌ی دره‌های ساکت و خاموش آن می‌وزید... و آغاز صعود همراه با آفتابی که آرام آرام، انگشتان درخشان و گرم خود را بر تن یخ‌زده‌ی دشت میشان می‌کشید... و رد گام‌هایی که در تخت نادر به طرف کلاغ‌لان می‌‌رفت و خاطراتی از آن سال‌های دور را زنده می‌کرد... و آبی زلال آسمان و دامنه‌های یخ‌زده و صعود... و " با پای برفی‌ام از یادها می‌گذرم، بی هیچ نشانه‌ای! "... و قله‌ی الوند و چشم انداز‌هایی از جنس سکوت و سپیدی... و نگاه که می‌تواند پر کشد به زمستانی بی‌انتها !... و بعد دیداری نامنتظره و آشنایی با فواد رضاپور نویسنده‌ی وبلاگ ماگما  در مسیر بازگشت... و ضیافتی از برف و آفتاب و باد و زیبائی و دوستی، زیر آسمان آبی الوند! شما هم ببینید:

 .

 

 

 

   

 

 

 

 

 

علی بیات مردی از دیار الوند ... که ما، همه‌ی خاطرات خوب و فراموش نشدنی برنامه‌ی خود را  مرهون و مدیون صمیمیت و شخصیت دوست‌داشتنی‌اش هستیم.

همراه با علی بیات (راست) و فواد رضاپور (چپ) در تخت نادر

.

دوستان عزیز شرکت کننده در برنامه : امیر طالبی ، لاله وقار ، رضا عربی ، الهام میرزارضی ، شهرام مهدی نژاد ، مهناز جلیلی ، مریم وحیدی نسب ، فیض‌اله سقر ، مهران فیضیان ، یزدان‌بخش زارع ، آزاده کرمی ، فروغ داوودی ، پدرام ... فرامرز نصیری(سرپرست)

.

 

 

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٧:٥٧ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٤ دی ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک