کلاغ ها


+ کافه کوه : دیدار وبلاگ نویسان کوه و کوه نوردی

... می شود از کاستی‌ها بی هیچ ملاحظه‌ای حرف زد اما چونان که بتوان هماره دوست بود، جائی هست که می‌توان در آن  پیاله‌ای چای نوشید و بی‌تعارف حرف‌های یکدیگر را شنید در یک کلام : می شود خاطرات را از دنیای مجازی بیرون کشید و به دنیای واقعی هم کشاند. باید که  تضارب اندیشه کرد و گفتگو ... و این میان حریم ها را پاس داشت، می‌شود گفت بی‌هیچ تخریبی، بی‌هیچ قصد و نیت آلوده به غرضی... همه‌ی اینها می‌شود: اما در فضائی حقیقی بدور از کیبورد و مانیتور و هر آنچه به تفکراتمان رنگ مجازی می‌دهد!

 

 آنچه که مسلم است "گاهی" در میان کوه‌نویسان و طبیعت دوستان مواردی پیش می‌آید که نوشتن نمی تواند روح کلام را به  اندازه قدرت گفتگویی رو در رو انتقال دهد. می‌شود  بسیاری از سو تفاهم ها را در یک گفتگوی رودر رو حل کرد  و حرف زد و نقد کرد در محیطی دوستانه اما با تیغ بی رحم نقد که هدفش جراحی غده ی بدخیم ندانستم باشد که ترمیم اشتباهات گردد که این خود نشان بالندگی است!
 
 

جائی که در آن  بلاگرهای کوه‌نورد در هر شهر می‌توانند گردهمایی کوچک و دوستانه ای داشته باشند و نتایج آن را جهت رشد و ارتقاء سطح نگرش دیگر دوستان در وبلاگ‌های خود منعکس کنند. پیشنهاد کافه کوه  شاید یک پیشنهاد خام و اولیه است،  بنابراین دست همه‌ی دوستان را در راستای غنی تر کردن این پیشنهاد می‌فشرم و امیدوارم با همراهی و یاری و مساعدت شما بشود به ارتقا سطح دانسته های کوه و نزدیک کردن قلب‌ها به یکدیگر و ارتقا دانش نوشتاری و گفتگوی بهتر گام های بیشتری برداشته شود.

 

 و برای اولین قدم "کافه محمد تهرانی" یعنی همان جائی که این ایده در آن کلید خورد اولین کافه کوه خواهد بود، تا چنانچه در مورد زمان یا مکان آن تغییری لازم شود در همان دیدار توسط همگان نظر سنجی گردد، بنابراین قرارمان:
 
 

 "آخرین پنجشنبه دی ماه ساعت چهار بعد از ظهر در کافه کوه"

.

لیلی رهنما در وبلاگ مکث : http://www.maakss.blogfa.com

.

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:۱۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٧ دی ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک