کلاغ ها


+ حادثه در ارتفاعات کرکس

 

ارتفاعات کرکس (عکس از فرامرز نصیری)

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان از نجات پنج تن از کوه نوردان کاشانی که در ارتفاعات رشته کوه های کرکس در شهرستان نطنز در برف و سرما گرفتار شده اند، خبر داد. 'حسین حیدریان' یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یک گروه کوه‌نورد کاشانی شامل 10 نفر در برنامه صعود زمستانه، جمعه گذشته به رشته کوه های کرکس نطنز رفته بودند که گرفتار برف و سرما شدند.

وی اظهار داشت: گروه های امدادی از جمعیت هلال احمر و ورزش و جوانان شهرستان های نطنز و کاشان از صبح امروز تلاش خود را برای یافتن این کوه‌نوردان آغاز کردند. وی افزود: تاکنون با تلاش گروه های امدادی پنج نفر از کوه‌نوردان گرفتار در برف و سرما نجات یافته اند. رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان گفت: به علت تاریکی هوا، عملیات جستجو توسط گروه های امدادگر متوقف شده و فردا با روشن شدن هوا این عملیات از سر گرفته خواهد شد.

وی با بیان اینکه از سرنوشت پنج کوه‌نورد دیگر اطلاعاتی در دست نیست، یادآور شد: 'حسین تمنایی' رئیس هیات کوه‌نوردی کاشان نیز جزو کوه‌نوردان مفقود شده است.

 

ایرنا

.

خبر تکمیلی : تاکنون، پیکر دو تن از کوه نوردان مفقود شده را یافته اند.

.خبرگزاری فارس : مسئول جمعیت هلال احمر کاشان گفت: جسد دو کوه‌نورد کاشانی از کوه کرکس نظنز اصفهان پیدا شد. سید منصور ابوطالبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان اظهار داشت: پنج کوه‌نورد کاشانی دیروز در ارتفاعات کوه کرکس شهرستان نطنز ناپدید شده بودند که از میان آنها جسد دو کوه‌نورد پیدا شد. مسئول جمعیت هلال احمر کاشان خاطرنشان کرد: تلاش برای یافتن کوه‌نوردان از عصر دیروز آغاز شده، ولی تا کنون هیچ اطلاعات و نشانه‌هایی از آنان به دست نیامده است. تا کنون سه گروه کوه‌نوردی مشغول جست‌وجوی کوه‌نوردان ناپدید شده هستند.

.

.

 .

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٢:۱٥ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٢٤ بهمن ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک