کلاغ ها


+ سال نو و بهارتان مبارک !

باد آمد و بوی نوبهاران با او
ابر آمد و نرم باران با او
خاموشی باغ را شکستند که صبح
 گل سر زد و گلبانگ هزاران با او

شعر: شفیعی کدکنی

عکس: فرامرز نصیری

 

با شادترین سروده‌ها و رنگین‌ترین جامه‌ها ، به استقبال جشن بزرگ مردم سرزمین‌مان  می‌رویم .  جشنی که پیام‌آور سرسبزی و نو شدن طبیعت و امید به زنده‌گی است .  همراه با بهترین و صمیمانه‌ترین آرزوها برای سالی سبز و سرشار از موفقیت و سربلندی ، فرارسیدن بهار و نوروز باستانی را به تمامی دوستان و همنوردان عزیز تبریک می گوئیم .

 

 

 

شناسنامه‌ی وبلاگ کلاغ‌ها و یک توضیح کوچک...

 فرامرز نصیری . متولد ۵ آبان ١٣۴١ در تهران . متاهل . شغل: آزاد سابقه‌ی تشکیلاتی در ورزش کوه : عضویت در کانون کوه‌نوردان تهران در فاصله‌ی سال های ١٣۵٨ تا خرداد ١٣۶٠ که کانون به دلائل متعدد و به طور موقت تعطیل شد . عضویت در باشگاه کوه‌نوردی و اسکی دماوند در خرداد ۶۵ و سابقه‌ی 17 سال عضویت در این باشگاه و همچنین 7 سال حضور در هیئت مدیره‌ی آن به عنوان مسئول روابط عمومی  و  استعفا از باشگاه دماوند در خرداد ٨٢  و ... تلفن‌های تماس :   ٠٩١٢٨٢۶٧١٣٧ و ٠٩٣۵٢٣٢٠٩٨١ . مسئولیت کامل تمامی نوشته‌ها و مطالب مندرج در وبلاگ کلاغ‌ها بر عهده‌ی اینجانب است !

sayeha@gmail.com .

و یک توضیح کوچک :

وبلاگ کلاغ‌ها رسالت خود را در نوشتن نقد فقط  " طرح مشکلات " می‌داند  . جوهر کلیه نقدهای این وبلاگ ، که پیرامون مسایل مختلف ورزش کوه‌نوردی و محیط ‌زیست سرزمین‌مان می باشد ، " پرسشگری " است . این وبلاگ برای تمامی اشخاص و نهادها و سازمان‌های مشخصی که از آنان نام برده و نسبت به عملکرد ورزشی‌شان انتقاد می‌شود  ، بنا بر اصـــلی اخلاقی و طبیعی ، حق پاسخ گویی را  محفوظ می‌داند  و در صورت ارسال هر گونه پاسخ و جوابیه از سوی این افراد و نهادها و سازمان‌ها ،  نسبت به انتشار کامل آن اقدام خواهد شد .  در نگرش اینـــــــــجانب ، ارسال پاسخ و جوابیه ، گامــــــی عملی در جهت ایجاد فضایی ســـــالم ، برای گفت و گویی انتقادی و سازنده تلقی شده و پیشاپیش دست شان را به گرمی و دوستی می‌فشارم .

 

 

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:٢۳ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ اسفند ۱۳٩٠
تگ ها:
comment نظرات () لینک