کلاغ ها


+ استفاده از توهین،تهمت و تهدید برای جلب حمایت از بابازاده !!

پرستو ابریشمی : "... چند روز قبل عید، یک فرد معلوم الحال ، به من زنگ زد و من پشت فرمان در جاده بودم ، گفت که در رابطه با ماجرای آقای بابازاده در وبلاگ  خاک خوب اقدام کنم. گفتم مرسی از پیشنهادتون. من الان رانندگی می کنم و امکان ادامه مکالمه را ندارم اما چشم بررسی می کنم.  لحن و کلماتش منو یاد چماق به دست‌های ... می‌انداخت . گفت : بگو می‌گذاری یا نه . گفتم اصلا شما چه کاره ای؟  علی الرغم احترامی که برای آقای بابازاده قائلم متاسفم که اون آدم داره واسش رای جمع می کنه اونم به زور و بی احترامی. اس.ام.اس ی داد به من که آها گفتی پشت فرمونی، پس ماشین خریدی، آها پس محافظه کاری با فدراسیون نتیجه داد!!   ... از متن ارسالی برای وبلاگ  "

 

و ادامه‌ی توهین، تهمت و ایجاد تشویش از طرف رضا نظام دوست در کامنتینگ وبلاگ خاک خوب:

" سلام خانم مربی! ایام به کام! زنگ زدم بهت پشت فرمون بودی! ماشین خریدی؟ مبارکه! ... سفر اروپا هم که رفتی! خوش گذشت؟ ...بابا اینجوری با من قهر نکن! کار دارم باهات! فردا خدای نکرده خدای نکرده چشمم لال یه بلایی توی کوه سرت میاد ، اونوقت دوست و آشنا ها میان که بیا واسش فیلم یادبود بساز!!!!!! ... شاید هم به بیماری خود بزرگ بینی بقیه موجودات در فدراسیون کوهنوردی دچار شدی ؟؟؟؟ ... ولی اینو بدوون من "رضا نظام دوست" کار دارم حالا حالا‌ها با موجوداتی مثل تو ... "

 

پاسخ پرستو ابریشمی:

" از آنجایی که رفتار‌های پر خطر به خصوص رفتاری که به دیگران آسیب می‌زند را به هیچ وجه انجام نمی‌دهم، مثل پاسخ‌گویی به تلفن آن هم در جاده، در حد بسیار کوتاه جواب شما را دادم. گفتید در وبلاگم نسبت به ماجرای "آقای بابازاده" موضع بگیرم ، گفتم ممنون. فکر می‌کنم. اما وقتی با لحن عصبی، تهاجمی شما روبرو شدم، گوشی را در حالت سایلنت قرار دادم و به راهم ادامه دادم و البته اس.ام.اس‌های مسلسل وار شما باکس گوشیمو پر کرده بود!! ... تا از چیزی اطلاع دقیق نداشته باشم، ترجیح می‌دهم راجبش اظهار نظر نکنم. توجه دادن دیگران، به نگارش در خصوص آقای بابازاده و مشکلات پیش آمده برای ایشان، پسندیده است و ضمنا روش‌های مناسبی برای تشویق دیگران در حمایت از ایشان وجود دارد و بدترین روش استفاه از تهدید و تشویش است که عموما نتیجه عکس دارد و موجب نقض غرض می شود..."

 

متن کامل را در کامنتینگ وبلاگ پرستو ابریشمی "خاک خوب" بخوانید:

http://khak-e-khoob.blogfa.com


 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٩:۳۳ ‎ق.ظ ; جمعه ۱۸ فروردین ۱۳٩۱
تگ ها:
comment نظرات () لینک