کلاغ ها


+ پیشنهاد میزبانی صعود قلم: کردستان، آبشار و جنگل خرپاپ

وبلاگ کلاغ ها ضمن احترام فراوان به تمامی پیشنهادات مطرح شده برای میزبانی هفتمین صعود قلم، حمایت کامل خود را از اجرای برنامه در کردستان و پیشنهاد خوب کوه نوردان این منطقه اعلام می دارد:

1-نام و ارتفاع و موقعیت قله یا مکان مورد نظر: آبشار و جنگل خرپاپ واقع در مسیر پیرانشهر به سردشت.

2- نام افراد , مسئولین اجرایی : فرید صدقی- رامیار کاردار-کمال عیسی پاک-آلتای- جوادحاجی زاده
3- تاریخ دقیق پیشنهادی میزبان: 11 خرداد ماه 1391
4- زمانبندی اجرای برنامه : پنج شنبه 11 خرداد حضور در مهاباد جمعه 12 خرداد حضور در سالن اجتماعات جهت رای گیری هیات اجرائی و دیدار دوستان - حرکت به طرف پیرانشهر و بازدید از تپه باستانی حسنلو و مزار زنده یاد محمد اوراز در نقده – ناهار در مسیر پیرانشهر بر عهده همنوردان و حرکت به طرف جنگل خرپاپ – شب مانی در منطقه – شنبه 13 خرداد بازدید از آبشار در صورت کم بودن آب رودخانه از مسیر جنگل و رودخانه و در غیر اینصورت از مسیر کوهستان – صرف ناهار در محوطه آبشار و عصر بازگشت به پیرانشهر و خاتمه برنامه (در صورت تمایل بازگشت به مهاباد در خدمت همنوردان خواهیم بود).
 

متن کامل را در وبلاگ صعود قلم ببینید:

http://soud-e-ghalam.blogfa.com

 

 پی‌نوشت:

خرپاپ در زبان کردی به معنی جای قشنگ و زیبا و دارای آب فراوان می‌باشد. آبشار زیبایی که در تصویر بالا می‌بینید دربین کوهستان‌های شهرستان پیرانشهر  واقع شده است. مردم محلی این منطقه را بنام (زه ویان) می‌شناسند. کوه‌های پوشیده از درخت‌های جنگلی و پوشش گیاهی و عبور رودخانه‌ای  عظیم و پر آب ، این منطقه از کردستان را به یکی از زیباترین نواحی ایران  تبدیل کرده است... (منبع: اینترنت) .

 

 

.

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٩:۱٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٧ فروردین ۱۳٩۱
تگ ها:
comment نظرات () لینک