کلاغ ها


+ حادثه برای تیم ترانگو

یک گروه 14 نفری از سنگ‌نوردان کشور که قرار است اواخر خرداد صعود بین المللی به دیواره ترانگو  در پاکستان داشته باشند دیواره سنگسر سل را برای کسب آمادگی و تمرین بیشتر انتخاب کرده و مشغول تمرین در این دیواره بودند که یکی از اعضای این گروه در اثر جدا شدن ابزار میانی‌اش از ارتفاع پنج متری سقوط کرد. این جوان دانشجوی 20 ساله قزوینی به نام فرشاد میجوجی است که دچار حادثه شد.

مربی تیم نجات کوهستان جمعیت هلال احمر استان سمنان  گفت: در ساعت 9 صبح روز گذشته مطلع شدیم که یک حادثه در مناطق کوهستانی مهدیشهر اتفاق افتاده که در اثر آن یک جوان دچارسانحه شده است.

علیرضا کریم افزود: پس از اطلاع از حادثه  تیم دو نفره نجات کوهستان جمعیت هلال احمر استان سمنان به همراه یک آمبولانس به محل حادثه اعزام شده و پس از انجام اقدامات اولیه این جوان را که در اثر سقوط از ارتفاع 5 متری از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شده بود را به بیمارستان انتقال دادیم.

http://iranmountainmedicine.blogfa.com


.

پی نوشت:

 

به شهرام عباس نژاد

با سلام و احترام

با توجه به اینکه فرشاد میجوجی همراه با شما از سرپرستان برنامه تمرینی دیواره سنگسر سل بوده است‌، انتظار می رود در باره‌ی این حادثه و دلایل بروز آن ، گزارشی شفاف و کامل در وبلاگ رسمی تیم ترانگو منتشر شود .

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٦:٥٦ ‎ق.ظ ; دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳٩۱
تگ ها:
comment نظرات () لینک