کلاغ ها


+ به تیم ترانگو: با افکار عمومی صادق باشید!

به اعضای تیم ترانگو

با سلام و احترام

آیا می توان از شما درخواست داشت که لطف کرده : یک بار و برای همیشه تکلیف افکار عمومی را در ارتباط با موضوع " فدراسیون کوه‌نوردی و تیم ترانگو "  روشن بفرمائید؟  آیا می توان از شما درخواست داشت که لطف کرده : با افکار عمومی صادق باشید؟! خودتان دو نقل قول زیر را بخوانید و قضاوت کنید. قسم‌های حضرت عباس‌تان را باور کنیم یا دم  خروس بیرون زده‌تان را ؟! بالاخره لطف فدراسیون شامل حال شما آقایان شده است یا خیر؟ اگر خیر و اگر فدراسیون به وظایف ذاتی‌اش در دفاع از شما آقایان عمل نکرده ، پس چرا نام آنان در اول لیست تشکرها و سپاس‌های شما جای دارد؟ موضوع چیست؟ لطفا با افکار عمومی صادق باشید :

 

" ... و از ۱۳ عضو تیم برج ترانگو نیز که خود نیز از اعضای آن هستم نیز ۱۰ تن در این جشنواره شرکت نخواهند کرد و این پیامی‌ست رسا به مدیریت فدراسیون که قصد داشت افتخار صعود برج بی‌نام ترانگو را نیز به نام خود کند اما اعضاء این تیم نیک می‌دانند که فدراسیون کوه‌نوردی حتی وظائف ذاتی خود در دفاع از این تیم را نیز به انجام نرساند  .... مهدی فرهادی در وبلاگ هم طناب من "

 

" و با تشکر از : فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی که در همان ماه‌های اول شکل گیری این تیم ، با درک صحیح نسبت به این برنامه ، برای دریافت مجوز شورای برون مرزی برای نفرات تیم و همچنین گرفتن ارز دولتی تلاش کرد ... مهدی فرهادی _ حمید شفقی مجله کوه شماره 68"

 

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٦:۱۳ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٤ مهر ۱۳٩۱
تگ ها:
comment نظرات () لینک