کلاغ ها


+ عکس روز

 

" در دومین روز از جشن‌واره‌ی بیستون؛ تیمی متشکل از دیواره‌نوردان خارجی و اعضای تیم ترانگو، بر روی مسیری به نام "جشن‌واره" که بخشی از آن در اولین دوره گشایش شده بود تلاش کردند و این مسیر را به اندازه‌ی یک طوب طناب ادامه داده و بازگشایی کردند. این تیم پس از بارگذاری که روز گذشته انجام شد، بنا دارند بازگشایی مسیر را  مجدد ادامه دهند... سایت خبری جشن واره ی بیستون"

 

.

برداشت اول:  اعضای باشگاه آرش اعتنائی به دعوت عباس محمدی برای تحریم جشن‌واره‌ی بیستون نداشته‌اند و ظاهرا سخنان و تحلیل‌های ایشان از شرایط روز کوه‌نوردی ایران برایشان پشیزی اهمیت ندارد!!

 

برداشت دوم: اساسا دعوت عباس محمدی به تحریم جشن‌واره‌ی بیستون برای غیرخودی ها بوده است و خودی ها  نه تنها می‌توانند و مجازند و اصلا  جزو حقوق طبیعی‌شان (!!) است که از فرصت‌های به وجود آمده‌ای مانند جشن‌واره‌ی بیستون  نهایت بهره را ببرند،  بلکه می‌توانند و مجازند و حق طبیعی‌شان است  که مانند خود عباس محمدی  با فاصله‌ای کمتر از چهار روز از ابلاغ حکم تعلیق انجمن ... هنوز مهر تعلیق خشک نشده !! ... به دعوت فدراسیون برای حضور در همایش ایرانیان و صعودهای برون مرزی لبیک گفته و نشستی گرم و صمیمانه را در کنار محمود شعاعی تجربه کنند!!  دعوت به تحریم جشن‌واره‌ی بیستون قسم حضرت عباس‌شان بود و عکس زیر و لینک خبری آن ، دم خروس بیرون‌زده‌شان !! ...

 

http://news83.persianblog.ir/post/3480

 

 

.

 

.

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٢:۱۳ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ٢٦ مهر ۱۳٩۱
تگ ها:
comment نظرات () لینک