کلاغ ها


+ کافه کوه آبان ، خاطره ای ماندگار

" کافه کوه آبان 91 در استمرار دوستی‌ها با حضور جمعی از دوستان تهرانی و شهرستانی در کافه محمد تهرانی تشکیل شد ، نقطه قوت کافه کوه آبان حضور دوستان جدید و دوستان شهرستانی به خصوص خانواده جناب آقای فرید صدقی و همراهان هیمالیا نورد‌شون از شهرستان مهاباد و سرکار خانم صالحی به همراه همسر و پسرشون از شهرستان قروه بود ، سحر السادات مجاب هم با همراهان شون از قم خودشونو به کافه کوه رسونده بودن ، حتی آقای عرب مربی محترم کوهنوردی هم پس از دوره آموزشی در کافه محمد تهرانی دقایقی را در جمع ما بودند ،این هفته نیز جمعی از دوستان جدید به ما ملحق شدند و خیلی ها هم که دل شان با کافه کوه بود نتونستند حضور داشته باشند... "

 

متن کامل را در وبلاگ نشاط کوهستان بخوانید

 

 

 

     ××××××××××     ××××××××        ×××××××××      ××××××××

 

 

کافه کوه آبان برایم  خاطره‌ای زیبا و ماندگار بود . هیچ یک از لحظه‌های آن عصر آخرین پنج‌شنبه‌ی آبان 91 را فراموش نخواهم کرد . از گفت‌و‌گوی دوستانه با حسین رضایی در مسیر کافه کوه تا دیداری اتفاقی و کوتاه با خانم آنا فراهانی ... از دیدار دوباره‌ی سحرالسادات  تا دیدار و آشنایی با همراهان گرامی عزیز حبیبی ... از حضور نامنتظره‌ی فرید صدقی به همراه دختر نازنین‌شان ژینا  تا آشنایی با فرزند و همسر گرامی خانم لیلا صالحی که حضورشان، پراکندن عطر طبیعت زیبای غرب کشور در فضای کافه‌ی محمد تهرانی بود ...  از نشاط کم‌نظیر پرویز ستوده و از صمیمیت فرشته ی مهربان پلوار و پسر نازنین‌اش تا لبخندهای محبت آمیز و دوستانه‌ی آقای خاکسار ... از بحث و گفت و گوی داغ تهدید وبلاگ‌نویسان ورزش کوه توسط عباس ثابتیان تا برگزاری جشنی ساده و صمیمانه برای متولدین آبان ...

 

ممنون خانم لیلی رهنما ، ممنون امیر حسین و الهه عزیز ، ممنون خانم صالحی ، ممنون عباس ثابتیان ، ممنون مهناز خانم ، ممنون علی سعیدی ، ممنون پرویز ستوده ، ممنون تک تک کافه کوه‌یان آبان 91 ...  هیچ یک از لحظه‌های آن عصر آخرین پنج شنبه‌ی آبان را فراموش نخواهم کرد!

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۳:٥٧ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٧ آبان ۱۳٩۱
تگ ها:
comment نظرات () لینک