کلاغ ها


+ شکست تلاش ها برای تشکیل اتحادیه باشگاه های کوه نوردی

" روز چهارشنبه، ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۱ از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰ در محل باشگاه کوه‌نوردی اسپیلت، نهمین جلسه نشست تشکیل اتحادیه کوه‌نوردی تشکیل شد و مطالب زیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت:

در ابتدای جلسه، گزارشی از تشکیل «کمیسیون تشخیص» در مجمع امور صنفی که صبح روز شنبه ۱۳۹۱٫۹٫۱۱ تشکیل شده بود، ارائه شد.
موضوع این جلسه که در آن آقایان سیامک شایان‌پور، ذبیح‌ا… حمیدی، سید سعید میرجلالی و ۷ نفر از اعضای کمیسیون حضور داشتند، بررسی تقاضای کتبی تشکیل اتحادیه صنفی باشگاه‌ها و گروه‌های کوه‌نوردی بود. این تقاضا طی نامه‌ای در چند هفته پیش از طرف آقای سیامک شایان‌پور به نماینده‌گی از طرف ۶ باشگاه و گروه کوه‌نوردی بزرگ تهران تنظیم و ارسال شده بود.
بعد از بحث و تبادل نظر نتیجه این جلسه بدین‌گونه اعلام شد: از آنجایی که برای تشکیل هر اتحادیه صنفی به ۳۰۰ عضو نیاز است و تا زمان رسیدن به این حدنصاب، می‌توان رسته‌ای را در اتحادیه فروشنده‌گان و تولیدکننده‌گان لوازم ورزشی به وجود آورد و در آن رسته باشگاه‌ها و گروه‌های کوه‌نوردی به فعالیت صنفی بپردازند. در پایان مقرر شد طی هفته آینده جلسه مشترکی در اتحادیه فروشگاه لوازم ورزشی بین اعضای هیئت مدیره آن اتحادیه و اعضای هیئت مؤسس متقاضی تشکیل اتحادیه باشگاه‌ها و گروه‌های کوه‌نوردی تشکیل گردد ... "

 

از متن گزارش باشگاه اسپیلت

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٧:۱٢ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٠ آذر ۱۳٩۱
تگ ها:
comment نظرات () لینک