کلاغ ها


+ جنازه یک مرد کوه نورد در ارتفاعات شمال تهران پیدا شد

به گزارش روز جمعه  پایگاه خبری 125، پس از اطلاع رسانی این حادثه توسط پلیس کوهستان به سامانه 125، نجاتگران کوهستان ایستگاه 64 سازمان آتش نشانی تهران در ساعت 14:30 روز گذشته راهی محل حادثه شدند.

ˈرامین نائب پورˈ سرپرست گروه ویژه نجات کوهستان آتش نشانی تهران که به اتفاق نیروهای تحت امرش دراین عملیات شرکت کرده بود، در مورد این حادثه گفت: پس از اعلام پلیس کوهستان مبنی بر مشاهده یک جنازه در ته دره ای مقابل پناهگاه کوهستانی پلنگ چال بلافاصله به همراه گروه امداد و نجات کوهستان رهسپار منطقه مورد نظر شدیم.

نائب پور تصریح کرد: در بررسی اولیه معلوم شد که به ظاهر از مرگ این شخص چند روز گذشته بود که در این مدت هم قسمت هایی از بدن او توسط جانوران وحشی خورده شده بود.

وی اظهار کرد: جسد این مرد توسط گروه نجات و با استفاده از تجهیزات ایمنی و نجات به پایین کوه منتقل شد و سپس برای تشخیص هویت این مرد وهمچنین بررسی علت مرگ و چگونگی بروز حادثه به عوامل انتظامی تحویل شد تا به پزشکی قانونی انتقال یابد.

این فرمانده آتش نشانی با بیان این که به احتمال این فرد بر اثر سقوط از بالای کوه به داخل دره جان خود را از دست داده باشد، توصیه کرد: علاقه مندان به کوه پیمایی بدانند که هیچ گاه نباید به تنهایی و یا در مسیرهای بیراهه کوه پیمایی کنند.

 

ایرنا

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ ; جمعه ۸ دی ۱۳٩۱
تگ ها:
comment نظرات () لینک