کلاغ ها


+ کامنت روز

جناب نصیری سلام
حتما با اطلاع هستید که جناب چیت‌گرها در وبلاگ کوه نیوز (و نه سایت کوه نیوز) اعلام کرده که اداره‌ی سایت کوه نیوز را به دوست دیگری سپرده و خود در صدد است تا  فضای مجازی و شبکه اجتماعی دیگری به نام "کافه کوه" تاسیس کند. واضح است که عنوان "کافه کوه" در حال حاضر نام یک نهاد اجتماعی فعال ، زنده و تاسیس یافته توسط شما و دوستان تان است که در واقع تجلی عینی و مادی همان فضای مجازی یا شبکه اجتماعی مورد نظر می باشد . به نظر من این نام حالا همانند یک "برند" در مالکیت معنوی شما و دوستان تان قرار دارد و بنابراین استفاده از آن بدون اجازه ی شما صحیح نیست . شاید موارد و مسائل دیگری مطرح است که من از آن بی اطلاع هستم . شاید هم ورود آقای چیت‌گر‌ها را باید یک فرصت و غنیمت بدانیم و برای کافه کوه سایتی مشترک طراحی کنیم . خوشحال می‌شوم اگر روشنگری بفرمایید...

 

عزیز حبیبی

 

 سلام جناب حبیبی . نه ، هیچ مورد و مسئله‌ی دیگری که شما از آن بی‌اطلاع باشید مطرح نیست. در شرایط فعلی می‌توانیم کوه‌نیوز را سایتی سودمند و مفید برای کوه‌نوردان کشورمان بدانیم اما محمد چیت‌گرها در سابقه‌ی کاری خود در کوه نیوز نشان داده است که علاقه و تعهد چندانی برای رعایت و پای‌بندی به اصول و ارزش‌های اخلاقی ندارد!! که نمونه اش : استفاده‌های چندین باره از عکس‌های ( عباس محمدی ، عباس ثابتیان و ... ) خاص این وبلاگ برای مطالب منتشر شده در کوه نیوز بدون اشاره به منبع و ماخذ بوده است و البته چنین عملکرد ناپسندی برای کسی که شعارهای  دین و بصیرت و افسری جنگ نرم می‌دهد بسیار دور از انتظار است:

 

خودت را افسر جنگ نرم می دانی؟
تازه در این عرصه شروع به کار کردم و فکر می کنم بتوانم افسر جنگ نرم باشم .

حرف آخر؟
فکر می کنم در زمینه دینی در وبلاگ ها کم کار شده و با توجه به مناسبت های دینی که وجود دارد اگر به صورت تخصصی کار شود بصیرت ما هم بالاتر می رود و همه این ها به این دلیل است که در زمینه های تخصصی در وبلاگ ها کم کار انجام شده است .

از مصاحبه ی مدیر سایت کوه نیوز با خبرگزاری برنا ( سازمان ملی جوانان )

 

 

و  در مورد موضوع مشخص " استفاده از نام کافه کوه "  : به نظرم حق با شما باشد اما  آنچه در این میان  اهمیت دارد نظرات و دیدگاه‌های دوستانی است که خالق و بنیان‌گذار ایده و نام کافه‌کوه بودند. اشخاصی مانند لیلی رهنما ، فرشید داودی ، ع.عزیزالهی و محمدرضا و  هم چنین  تک‌تک دوستانی که طی یک سال اخیر با حضور گرم و پرشور خود  کافه‌کوه را به قول شما به یک نهاد اجتماعی  فعال و زنده تبدیل نموده اند!

 

          

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:٠٢ ‎ب.ظ ; شنبه ٩ دی ۱۳٩۱
تگ ها:
comment نظرات () لینک