کلاغ ها


+ دیدار تیم ترانگو با وزیر دولت آقای احمدی نژاد

در ابتدای این دیدار رییس فدراسیون کوه‌نوردی به تشریح عملکرد فدراسیون در سال 91 و چگونگی اولین صعود به دیواره ترانگو پرداخت و گفت: فدراسیون کوه‌نوردی همزمان با مباحث فنی، به لحاظ فرهنگی نیز دستاوردهای چشمگیری داشته که قرائت اذان بر قله ترانگو از جمله آن ها بوده است .

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان، محمد عباسی در این دیدار که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: ورزش کوه‌نوردی و صعود‌های ورزشی افق بلندی را پیش روی انسان قرار می دهد که نشان از روح بزرگ این ورزش دارد.
عباسی افزود: راز و نیاز پیامبر گرامی اسلام بر بلندای کوه نور و غار حراء نشان از فضای معنوی و پاک کوه دارد و باید تلاش کرد با خلوص نیت و اهداف معنوی به ورزش کوه نوردی پرداخت.
وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از اعضای تیم دیواره نوردی که موفق به صعود دیواره ترانگو شدند، گفت: فتح دیواره ترانگو حرکت بزرگی بود که قطعا در تاریخ ورزش ایران ماندگار خواهد شد و امیدواریم این افتخار آفرینی شوق و اشتیاق پرداختن به کوه نوردی را برای عموم مردم به دنبال داشته باشد.
عباسی ادامه داد: این صعود تجربه گران‌بهایی برای کسب موفقیت‌های آتی است و با برنامه ریزی دقیق و هدفمند قطعا شاهد افتخارات بیشتری برای رشته مفرح کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی خواهیم بود.
وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: با توجه به استقبال عمومی از ورزش کوه نوردی قطعا استعدادهای بیشماری در سراسر کشور وجود دارد که با جذب آن ها می توان آینده این رشته ورزشی را به لحاظ نیروی انسانی تامین کرد.
عباسی در خاتمه خاطرنشان کرد: پیشرفت چشمگیر ورزشکاران رشته های مختلف صعود های ورزشی ستودنی است و باید تلاش کنیم تا در آینده‌ای نزدیک جزو تیم‌های برتر آسیا و جهان باشیم.
در ابتدای این دیدار نیز رییس فدراسیون کوه‌نوردی به  تشریح عملکرد فدراسیون در سال 91 و چگونگی اولین صعود به دیواره ترانگو پرداخت و گفت: فدراسیون کوه‌نوردی همزمان با مباحث فنی، به لحاظ فرهنگی نیز دستاوردهای چشمگیری داشته که قرائت اذان بر قله ترانگو از جمله آن ها بوده است.

 

نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش

 و گالری  تصاویر این دیدار ...

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٦:٥۳ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٧ اسفند ۱۳٩۱
تگ ها:
comment نظرات () لینک