کلاغ ها


+ برف و باران در راه است !

هوای سرد و بارانی در سه روز پايانی هفته جاری نيمه شمالی کشور را فرا می گيـــــرد . به پيش بينی سازمان هوا شناسی از روز چهار شنبه در نيمه غربی و دامنه های البرز و به تدريج شمال شرق کشور شاهد رعد و برق ، وزش باد و بارندگی خواهيم بود . بارندگی در ارتفاعات و نقاط سردسير كشور به صورت برف خواهد بود . همچنين از روز پنجشنبه با استقرار جريانات سرد شمالی بر روی سواحل دريای خزر ، بارندگی در اين مناطق تشديد می شود .

كلاغ ها : هنگام برنامه ريزی برای صعود به ارتفاعات  ، توجه به پيش بينی های سازمان هواشناسی يك ضرورت است . www.weather.ir را حتما ببينيد .

......................................................................

جزيره قشم

سازمان منطقه آزاد قشم ، بخشی از جزيره قشم را به عنوان اولين ژئو پارك ايران در فهرست يونسكو به ثبت می رساند . عليرضا امری كاظمی مجری طرح ژئو توريسم سازمان زمين شناسی با بيان اين مطلب افزود :  بعد از حدود چهار سال مطالعه پديده های زمين شناسی ايران توسط اين سازمان ، زمينه برای ثبت اين پدپده ها در فهرست يونسكو فراهم شد .

شرق ـ ۲۶/۸/۸۳ 

.......................................................................

تام كروز  و صعود بر اورست !

به گزارش يو . اس . تودی ، تام كروز گفت : به محض اتمام ساخت قسمت سوم ماموريت غير ممكن ، از قله ۸۸۴۸ متری اورست بالا خواهم رفت .  با اين كار او تصميم دارد به آرزوی دوران كودكی اش كه صعود بر هيماليا بود جامه عمل بپوشاند . حتما می خواهم اين آرزو را تحقق ببخشم . 

هموطن ـ ۲۶/۸/۸۳

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٢:۳۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢٦ آبان ۱۳۸۳
تگ ها:
comment نظرات () لینک