کلاغ ها


+ جست و جو در گردنه ی برودپیک ادامه دارد ...

"  بابازاده لحظاتی پیش ... در رابطه با شرایط و وضعیت امدادرسانی در ارتفاعات برودپیک گفت: ساعت 7 صبح دو باربر ارتفاع به گردنه رسیدند. ظاهرا برای اینکه دید بهتری نسبت به منطقه داشته باشند گردنه را طی و مقداری از مسیر قله فرعی را صعود کرده اند که در مقدار کمی خارج از مسیر یک جسد دیده اند و چیزی و کس دیگری دور و برش نبوده . به احتمال زیاد این جسد کوه نورد لهستانی است که از زمستان آنجا مانده ... موضوع و ادامه کار بوسیله بی سیم به شرپاها تفهیم شد که بچه ها باهمند و درست جست و جو کنند. تیم سوییسی و چند تیم دیگر منتظر تجسس شرپاها هستند. "

 

نقل از کوه نیوز

 

 

پی نوشت:

آقای بابازاده! آیا تماس با آیدین قطع شده است؟ دیگر امکان اطلاع رسانی به آنان در باره آخرین وضعیت عملیات امداد وجود ندارد؟ موضوع چیست؟

آقای بابازاده! احترام به دغدغه و نگرانی افکار عمومی جامعه کوه نوردی کشورمان و گونه ای مواجه و پاسخ شایسته به تمامی بیم ها و امیدهایی که در حال حاضر نسبت به سرنوشت سه کوه نورد خوب تیم آرش وجود دارد ، ایجاب می کند که اطلاع رسانی خود را به صورتی صریح ، کامل و شفاف انجام دهید . این حداقل انتظاری است که در شرایط فعلی از شما و مدیران باشگاه آرش وجود دارد.

 

امیدوار باشیم مدیران باشگاه آرش در نحوه ی اطلاع رسانی " قطره چکانی ، کند و به شدت کنترل شده " ی خود تجدید نظر کنند . امیدوار باشیم مدیران باشگاه آرش احترام به افکار عمومی را فراموش نکنند!

 

 

 

.

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ ; شنبه ٢٩ تیر ۱۳٩٢
تگ ها:
comment نظرات () لینک