کلاغ ها


+ فاجعه ی برودپیک : متهم کردن منتقدان!!

به نظر می‌رسد مدیران باشگاه آرش و برنامه‌ریزان فاجعه‌ی برودپیک ، هجوم تخریبی به منتقدان و متهم کردن آنان را در دستور کار خود قرار داده‌اند.  نحوه‌ی مواجهه با مصاحبه‌ی انتقادی عظیم برهمنی نمونه‌ای آشکار از این خط مشی ناسالم را نشان می‌دهد:

 

رامین شجاعی : " ... پاسخ به نظرات کوته بینانه ایشان در شان من نیست... بعدا به دلایل دشمنی و کینه ایشان نسبت به تیم باشگاه آرش بیشتر خواهم پرداخت ... وبلاگ داستان کوه "

 

همایون بختیاری : " من این فرد را به خوبی نمی‌شناسم و فقط می‌دانم هیچ‌گاه هیچ صعود موفقی در هیمالیا نداشته است و تنها صحبت‌ کردن او برای مطرح کردن خودش است... خبرگزاری فارس"

 

 

در آخرین نمونه‌ی این گونه هجوم‌های تخریبی ، مدیران باشگاه آرش و برنامه‌ریزان فاجعه‌ی برودپیک عظیم برهمنی را متهم کرده‌اند به فقدان صعود حتی یک هشت هزار متری در کارنامه‌اش: "کسی که این طور در مورد صعود به برودپیک و شرایط منطقه صحبت می‌کند معروف به مرد هفت هزار متری است و هیچ گاه به یک قله هشت هزار متری نرفته است... همایون بختیاری در مصاحبه با ایسنا"

 

و نکته‌ی جالب ... براستی جالب ... اینجاست که آقایان فراموش کرده‌اند که در سابقه‌ی تمامی اعضای تیم اعزامی‌شان ( هر پنج نفر ) نیز حتی یک صعود هشت هزارمتری دیده نمی‌شود!!

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱۱:۳٠ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۳ شهریور ۱۳٩٢
تگ ها:
comment نظرات () لینک