کلاغ ها


+ تشکر صمیمانه از سایت کوه نیوز

به مدیران سایت کوه نیوز

با سلام و احترام

 

_  حضور  موثر و فعال  " کوه نیوز " را در شرایط فعلی کوه‌نوردی ایران ، باید غنیمتی ارزشمند دانست . آگاهی از آخرین اخبار و رویدادهای ورزش کوه بی‌شک از ضرورتی انکارناپذیر  در جهت ارتقای کیفی و پروسه‌ی تکاملی این ورزش برخوردار است و به نظرم " کوه نیوز " تا امروز توانسته است به شایسته‌گی پاسخ‌گوی این نیاز برای افکار عمومی جامعه ی کوه‌نوردی کشورمان باشد.

 

_ نقطه‌ی قوت و جوهر پویای " کوه نیوز "  را  اتخاذ یک خط مشی سالم و بی‌طرف در انعکاس اخبار ، مطالب و رویدادهای این ورزش می‌دانم .  در کنار  نوشته‌های کیومرث بابازاده ، مصاحبه با مادر زنده یاد پویا کیوان نیز وجود دارد ، بعد از خواندن گزارش رامین شجاعی از برودپیک می‌توانیم در صفحه‌ی بعدی این سایت نگاهی نیز به نقد پرمحتوای مهدی فرهادی داشته باشیم . اگر در مثال مدیران این سایت با حسین رضایی دارای مسائلی شخصی باشند این دلیل آن نمی‌شود که مصاحبه‌ی ارزشمند او با بهترین کوه‌نورد کشورمان یعنی عظیم قیچی ساز در " کوه نیوز " منتشر نشود و ... بی‌تردید تمامی این‌ها فقط دربردارنده‌ی یک مفهوم است : خط مشی " کوه نیوز " سالم است !

 

_ به عنوان یک عضو کوچک جامعه‌ی کوه‌نوردی ایران و به عنوان خواننده‌ای که روزانه چندین نوبت از این سایت دیدار دارد ، خوشحالم که در " کوه نیوز " از کینه‌ها و عقده‌های شخصی خبری نیست . خوشحالم که در " کوه نیوز " از جوسازی و هوچی‌گری و از دیگر پدیده‌های ناسالم این روزهای کوه‌نوردی کشورمان مانند باندبازی‌های گروهی و باشگاهی و غیره خبری نیست . خوشحالم که ...  " کوه نیوز " وجود دارد!

 

 

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱٠:۳٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٩ مهر ۱۳٩٢
تگ ها:
comment نظرات () لینک