کلاغ ها


+ مقصد جدید طبیعت‌گردی در آمریکای جنوبی

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دولت شیلی با معرفی جهانی چند پارک ملی این کشور در راه تبدیل شدن به مقصد جدید طبیعت‌گردی آمریکای جنوبی قرار قدم گذاشته است.

 

به گزارش آندیانا، در گام نخست پارک ملی «پاتاگوینا» که یکی از گزینه‌های این کشور برای ثبت در فهرست میراث جهانی سازمان یونسکو نیز به شمار می‌رود به مقصد جدید طبیعت گردی شیلی تبدیل خواهد شد. پارک ملی پاتاگونیا با بهره بردن از گونه‌های نادر جانوری و گیاهی و همچنین چند آبشار مرتفع تمامی شرایط لازم برای تبدیل شدن به یک مقصد جهانی طبیعت گردی را داراست.

 

دولت شیلی قصد دارد با معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در پارک ملی پاتاگونیا و دیگر مقاصد طبیعت‌گردی شیلی در سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری «بازار جهانی سفر» که کمتر از یک ماه دیگر در شهر لندن برگزار می‌شود، سرمایه‌گذاران را برای سرمایه‌گذاری در این پارک ملی تشویق کند.

 

این نمایشگاه همواره سکویی برای کشورهای مختلف جهان از جمله ترکیه برای معرفی جاذبه‌های گردشگریشان است. به همین دلیل مقامات برگزارکننده نمایشگاه بازار جهانی سفر تلاش کرده‌اند با اجرای تمهیدات ویژه‌، ساکنان شهر لندن را به بازدید از نمایشگاه تشویق کنند.

 

ایسنا

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱۱:٢٥ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ۱٧ مهر ۱۳٩٢
تگ ها:
comment نظرات () لینک