کلاغ ها


+ بررسی فاجعه ی برودپیک، با دعوت قبلی و پشت درهای بسته؟!

برگزاری نشستی پیرامون رویداد برودپیک در محل  انجمن کوه‌نوردان ایران

انجمن کوه‌نوردان ایران در نظر دارد، نشستی کارشناسانه با حضور فعالان و صاحب نظران هیمالیا‌نوردی پیرامون رویداد برودپیک برگزار نماید.
این نشست با دعوت قبلی صورت می گیرد، و گزارش آن متعاقبا" به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.

                                                            سایت انجمن کوه نوردان

 

 

_  هیئت مدیره فعلی انجمن کوه نوردان دو عضو آرشی دارد ( نوری و شاندیز ) و بازرس فعلی این تشکیلات نیز یک آرشی متعصب است که قطعا دوستان با نحوه و چگونه گی مواجهه و پاسخ های او به نظرات و دیدگاه های مطرح شده پیرامون فاجعه ی برودپیک در بخش کامنتینگ سایت کوه نیوز آشنائی دارند ( ترکاشوند ) ...

 

_ یک بار دیگر اطلاعیه‌ی انجمن کوه‌نوردان را بخوانید! ... "رویداد برودپیک"!! ... حتی حاضر نشده‌اند از جریان کشته شدن سه کوه‌نورد جوان و خوب کشورمان در یک برنامه‌ی برون مرزی با نام " حادثه " یاد کنند!! ... در یک متن سه خط و نیمی ، دو بار تکرار می‌کنند " رویداد برودپیک‌"‌!! ...

 

_ آقایان و خانم‌های عزیز در مدیریت انجمن! بهتر نبود ... برای رعایت حال خانواده‌های این عزیزان و ضمنا نشان دادن بی‌طرفی و عدم جانبداری و استقلال خود در برابر این یا آن باشگاه بزرگ  ، لااقل  می‌نوشتید " حادثه ی برودپیک" ؟!

 


_ بدون شرح ... قسمتی از کامنت بهزاد ترکاشوند بازرس آرشی انجمن کوه‌نوردان در وبلاگ آرام کوه :

" ... در حالی که وظیفه ذاتی انجمن حمایت از اعضای خود منجمله آرش است. در حالی انتظار این بود سایر دوستان غیر آرشی همانند نانگا رفتار کنند و نشان دهند که با اینان هم همان رفتار می شود. شما مطمئن باش در آینده این هیات مدیره پاسخی برای عدم حمایت به موقع از آرش نخواهد داشت ... "

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱۱:۱۳ ‎ب.ظ ; دوشنبه ٢٩ مهر ۱۳٩٢
تگ ها:
comment نظرات () لینک