کلاغ ها


+ پیشنهاد فیلم : تنهای تنهای تنها

«تنهای تنهای تنها»!
بازی دیدنی کودکان بوشهری و نه سوپراستارهای مانکن!
 
 
 
ساختاری جذاب، گرم و تماشایی! ... روایتی دلپذیر از رابطه‌‌‌ دراماتیک یک نوجوان بوشهری و یک نوجوان روسی! ... «اولگ» روس و «رنجرو» بوشهری که رفتارش بیننده را ناخودآگاه به یاد شخصیت معروف «امیرو» می‌اندازد! 

رفاقتی صمیمانه و عاری از اغراض و منافع سیاسی آدم‌بزرگ‌ها !... اما این رابطه نیز آرام آرام دستخوش مذاکرات هسته‌ای اجلاس 1+5 می‌شود تا جائی که پسرک بوشهری بالاخره تصمیم می‌گیرد «تنهای تنهای تنها» دست به کاری بزرگ و عجیب بزند! ... کاری که با وجود پخش تیتراژ پایانی فیلم، تماشاگرها از صندلی و پرده سینما دل نمی‌کنند!  
 
فیلم «تنهای تنهای تنها»؛ به رغم بهره نبردن از چهره‌های مشهور و جذاب سینما، می‌تواند پدیده‌ی غافلگیر کننده اکران امسال باشد، و چه بسا به فروش خوبی در گیشه نیز دست پیدا کند ... توفیقی که خیلی از فیلم‌ها با صرف تبلیغات مستمر و بودجه‌های میلیاردی و استفاده از سوپراستارهای مانکن، به ندرت به آن نائل می‌شوند!
 
این فیلم به نویسندگی و کارگردانی «احسان عبدی پور» محصول صدا و سیمای مرکز «بوشهر» به تازگی به اکران عمومی در آمده است ... تماشای آن را از دست ندهید! ...
 
 
از کوه نوشت
 
 
 
 
 

" تنهای تنهای تنها " به نظرم یکی از بهترین فیلم‌های سینمای ایران در سال‌های اخیر است . فرصت تماشای این فیلم جذاب و دیدنی را در نوبت اکران عمومی از دست ندهید!
 
 
 
 
نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ۱۱:۱٢ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳٩٢
تگ ها:
comment نظرات () لینک