کلاغ ها


+ انتخابات فدراسیون: جنگی برای قدرت؟!

" ... نمی توان از این حقیقت چشم پوشی نمود که گروه دولتی ها نتوانستند وجهه خوبی از خود نزد افکار عمومی کوه نوردان ایجاد کنند محمود شعاعی و همکارانش نتوانستند ارتباط شایسته ای با جامعه کوه نوردی برقرار کنند و اشتباهات بسیاری در طی دوره مدیریت خود داشتند . اما آیا گروه به ظاهر مستقل که در مصاحبه ها و مقالات خود در روزنامه ها و وبلاگ ها خواستار کنار رفتن دولتی هاست گزینه مناسبی برای کسب مسند فدراسیون کوه نوردی هستند؟

به شخصه با عملکرد بسیاری از افراد,باشگاه ها و نهادهائی که خود را طیف مستقل می نامند از نزدیک آشنائی دارم و مشاهده نموده ام که در انحصار طلبی , باند بازی و قدرت طلبی دست کمی از دولتی ها ندارند.

 
عملکرد مدیران باشگاه  هائی چون دماوند   , آرش و انجمن کوه نوردان که در حال حاضر نمایندگان آنها بعنوان مستقل ها در میز گردهای مطبوعاتی و غیره خود را نماینده جامعه کوه نوردی معرفی نموده و از لزوم جاری شدن خون تازه ای به تن رنجور فدراسیون کوه نوردی (بخوانید انتخاب شدن گزینه مد نظر ایشان) سخن می گویند عملکرد روشنی نیست  (نگاهی بیاندازید به حوادث و فجایعی که در چند سال اخیر در برنامه های باشگاه های دماوند و آرش رخ داده و همچنین نابسامانی ها و سوء مدیریتی که بر انجمن کوه نوردان حاکم است) ... "
 
 
 
متن کامل دیدگاه مهدی فرهادی را در کوه نیوز بخوانید
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٦:٥۳ ‎ق.ظ ; شنبه ۱٦ آذر ۱۳٩٢
تگ ها:
comment نظرات () لینک