کلاغ ها


+ کوه نورد معروف دستگیر شد

کوه‌نورد امریکایی که 10 سال پیش با بریدن دستش در میان صخره‌  زندگی خود را نجات داده بود به اتهام ضرب و شتم و درگیری بازداشت شد.


به نوشته شبکه ایران آرون رالستون کوه‌نورد معروف در آن زمان به تنهایی به ارتفاعات اوتا صعود کرده بود که به علت حادثه‌ای در میان صخره‌ها گیر افتاد، در حالی که هیچ‌کس از موقعیت او خبر نداشت برای بازگشت به خانه تنها یک راه داشت و آن هم جا گذاشتن دست گیرافتاده‌اش در میان صخره‌ها بود. او این تصمیم سخت را گرفت و با جسارت فراوان با چاقوی جیبی دستش را از مچ قطع کرد تا خودش را نجات بدهد. او پس از نجات، کتابی در این باره نوشت که پرفروش‌ترین کتاب سال شد. رالستون که در آن سال‌ها شهرت فراوانی یافته بود با ساخت یک فیلم از زندگی‌اش با عنوان «127 ساعت» شهرتی جهانی یافت.

این کوه نورد پس از نجات با دختر مورد علاقه‌اش ازدواج کرد و صاحب یک پسر شد. به گزارش پلیس، رالستون در درگیری اخیرش زنی را مورد ضرب و شتم قرار داده بود که با این اتهام به زندان افتاد. طبق گفته سخنگوی پلیس، رالستون تا تعیین وثیقه از سوی قاضی در زندان خواهد ماند. هنوز جزئیات بیشتری درباره زنی که توسط این مرد مشهور مضروب شده و انگیزه او از این حادثه فاش نشده است.

از رسانه ها

 

 

 

 

نویسنده : فرامرز نصیری ; ساعت ٩:٢٩ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٠ آذر ۱۳٩٢
تگ ها:
comment نظرات () لینک